Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izglītība visiem mūža garumā

Daloties labās prakses piemēros, īstenojot iekļaujošās, speciālās un mazākumtautību izglītības programmas pirmsskolas izglītības iestādē «Rotaļa» un «Kamolītis», kā arī Jelgavas 1.sanatorijas internātpamatskolā, pilsētā sākusies starptautiskā nedēļa «Izglītība visiem».

Šogad UNESCO organizētās starptautiskās nedēļas mērķis ir pievērst īpašu uzmanību jauniešu un pieaugušo lasīt un rakstīt prasmei, kā arī izglītībai mūža garumā, meklējot radošus risinājumus speciālajā un iekļaujošajā izglītībā.«Izglītība visiem» veltītais pasākumu cikls pirmdien sākās Jelgavā, kad interesenti no visas Latvijas pulcējās bērnudārzā «Kamolītis», kur uzzināja, kā risinās darbs ar mazākumtautību audzēkņiem.Ciemiņi iepazinās, kā notiek bērnu ar speciālām vajadzībām iekļaušana un pēctecības nodrošināšana pirmsskolas izglītības iestādē (PII) «Rotaļa» un Jelgavas 1.sanatorijas internātpamatskolā.«Mēs viesiem rādām savu labo pieredzi, ko esam veidojuši kopš 1993.gada, kad sākām uzņemt audzēkņus ar kustību traucējumiem un cerebrālo trieku. Pašlaik mums ir ap 20 bērnu, kuriem noteiktas šīs diagnozes, bet deviņi audzēkņi ar speciālajām vajadzībām tiek iekļauti parasto grupu darbā,» stāsta PII «Rotaļa» vadītāja Ilze Putniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas