Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izlaidumu laiku LLU nomainīs jauno studentu uzņemšana

Piektdien, 3.jūlijā, ar Sociālo zinātņu fakultātes izlaidumu (SZF) noslēgsies skaistais izlaidumu laiks LLU, informē augstskolas pārstāve Sandra Šteinerte. Iepriekšminētajā datumā diplomus saņems 158 jaunie speciālisti, tostarp Māris Šņickovskis - diploma ar izcilību īpašnieks.

Kā informē LLU Studiju daļas vadītāja Rasma Millere, kopumā 2009.gadā profesionālos un akadēmiskos bakalaura, maģistra, kā arī 1. un 2.līmeņa profesionālos diplomus deviņās fakultātēs saņēmuši 1438 absolventi - 1141 pamatstudiju students un 297 maģistranti.Ar izcilību studijas absolvējuši Informācijas tehnoloģiju fakultātes studiju programmas «Datorvadība un datorzinātne» absolvents Iļja Mihailovs un SZF studiju programmas «Iestāžu un uzņēmumu ārējie sakari» absolvents M.Šņickovskis.Lielākais absolventu skaits šogad ir Ekonomikas fakultātei ar 381 absolventiem un Tehniskajai fakultātei ar 207 absolventiem.Ziediem pilno izlaidumu laiku LLU nomainīs jauno studentu uzņemšana, kas ritēs no 17. līdz 31.jūlijam. LLU aicina lūkoties nākotnē, apgūstot jaunas zināšanas, kas noderēs visā turpmākajā dzīvē. Jaunajiem studentiem pieejamas 750 par valsts budžeta līdzekļiem finansētas studiju vietu. Augstskolā var studēt 73 studiju programmās, apgūstot Latvijā unikālas specialitātes lauksaimniecībā, pārtikas tehnoloģijā, mežzinātnē, veterinārmedicīnā, kā arī citās programmās inženierzinātņu un sociālo zinātņu jomās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas