Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmaiņas lielgabarīta un īpašuma sakopšanas atkritumu nodošanas maksā poligonā "Brakšķi"

No 1. novembra tiks mainīta maksa par lielgabarīta un īpašuma sakopšanas atkritumu nodošanu poligonā "Brakšķi", informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Līdz šim maksa par lielgabarīta un īpašuma sakopšanas atkritumu nodošanu poligonā bija vienlīdzīga maksai par nešķirotajiem sadzīves atkritumiem. Tarifs par nešķirotajiem sadzīves atkritumiem tiek apstiprināts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā, kā arī tajā iekļauj arī dabas resursu nodoklis atbilstoši faktiski apglabātajam sadzīves atkritumu daudzumam. 

Attiecībā uz tarifa izmaiņām, no 1. novembra tarifs par šķirošanas stacijā un poligonā "Brakšķi" ievestajiem lielgabarīta (0,5x0,5x0,5 metri) atkritumiem un īpašuma sakopšanas atkritumiem būs 93,97 eiro par tonnu (ar PVN). 

Jaunais tarifs būs spēkā līdz 31. decembrim, jo no 2020. gada 1. janvāra valstī tiks celtas dabas resursu nodokļa likmes no 43 un 50 eiro par tonnu, tādēļ pieaugs arī tarifa cenas. 

Privātmāju iedzīvotāji, kuri ir noslēguši līgumu par sadzīves atkritumu izvešanu ar SIA "Jelgavas komunālie maksājumi", reizi mēnesī bez maksas var pieteikt lielgabarīta atkritumu izvešanu. Pakalpojuma pieteikšana pa tālruni 63026010, 63023469, 63048965, iepriekš saskaņojot datumu. 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas