Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina konkursu ielu rekonstrukcijai 2

Jelgavas dome izsludinājusi atklātu konkursu par Lielās ielas rekonstrukciju posmā no Dambja ielas līdz Māras ielai un Dobeles šosejas posma rekonstrukciju no Māras ielai līdz Atmodas ielai. Kopējās projekta izmaksas plānotas līdz 3,85 miljoniem latu.

16.janvārī Iepirkumu uzraudzības biroja interneta mājas lapā minēts, ka pretendenti savus pieteikumus minēto ielu rekontrukcijai var iesniegt līdz 10.martam pulksten 15. Iespējamajiem būvniekiem trīs iepriekšējo (2006., 2007. un 2008.) darbības gadu laikā vidējam gada finanšu apgrozījumam autoceļu, ielu rekonstrukcijas, izbūves būvdarbu veikšanā jābūt ne mazākam par 200 procentiem no piedāvājuma cenas bez PVN jeb 7,7 miljoniem latu, turklāt pretendentam pēdējo triju gadu laikā jābūt pieredzei autoceļu, ielu rekonstrukcijas, izbūves būvdarbu veikšanā, veiktiem rekonstrukcijas vai izbūves būvdarbiem pilsētas tranzītu, maģistrālajām ielām ar apakšzemes inženierkomunikācijām, kā arī pabeigtiem vismaz diviem autoceļu, ielu rekonstrukcijas, izbūves būvdarbu līgumiem (katrs vismaz divu miljonu latu vērtībā un līgumā noteiktajā termiņā un kvalitātē).Kā «Ziņas» noskaidroja Jelgavas domes iepirkumu komisijā, granta līgums par līdzekļu saņemšanu šā projekta īstenošanai no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) vēl nav noslēgts, taču likumdošana ļaujot iepirkumu izsludināt vēl pirms tā.Jāatgādina, ka par dalību ERAF izsludinātajā projektu konkursā domes lēma pagājušā gada oktobrī. Tobrīd projekta vērtība tiks lēsta 5,05 miljonos latu, no kuriem pašvaldības līdzfinansējums paredzēts mazliet vairāk nekā 868 tūkstoši latu. Šajā projektā minētā informācija liecina, ka rekonstrukciju 1180 metrus garā posmā iecerēts paveikt 23 mēnešos, sākot no šā gada februāra, un pirmās izmaiņas plānotas Dobeles šosejas posmā no Satiksmes līdz Atmodas ielai. Tāpat kā visā pārbūvei iecerētajā posmā, arī tur paredzēts izveidot četru joslu brauktuvi, atjaunot asfalta segumu, ierīkot gājēju ietves, veloceliņus un četras autobusu pieturas, kā arī apgaismojumu. Ielas kreisajā pusē tiks izbūvēta apmēram trīs metrus plata ar veloceliņu apvienota ietve, nedaudz šaurāka taps arī brauktuves pretējā pusē, tā gan būs paredzēta tikai gājējiem. Jelgavas pašvaldības izpilddirektors Gunārs Kurlovičs uzsvēra, ka ieplānota arī komunikāciju, tajā skaitā ūdensvada, kanalizācijas un elektroapgādes, rekonstrukcija.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

es

aha...par Satiksmes ielu vispaar kluseeju,taa pavasarii buus galiigi neizbraucama :(

pirms 11 gadiem, 2009.01.19 22:33

Ilva

Labāk sākuši domāt par Lielās ielas rekonstrukciju visā ielas garumā.

pirms 11 gadiem, 2009.01.19 14:54

Vietējās ziņas