Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina Lieldienu konkursu piektklasniekiem

«VIVO centrs» izsludinājis konkursu amatu mācībā un rokdarbos «Uzbur Lieldienas!», kurā piedalīties aicinātas visas Jelgavas pilsētas vispārizglītojošo skolu 5.klases.

Kā informē «VIVO centra» sabiedrisko attiecību konsultants Viesturs Deksnis, konkursa ietvaros katrai klasei būs jāizgatavo noteikts skaits ar Lieldienu tematiku saistītu priekšmetu, kas pēc tam tiks vērtēti un dāvināti Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra un centra «Elizabete» bērniem. «Uzbur Lieldienas!» mērķis ir stiprināt un popularizēt bērnu vidū pavasara saulgriežus kā vienus no latviešu tautas tradicionālajiem svētkiem, atbalstīt un iepriecināt Lieldienu gaidīšanas laikā bērnu nama bērnus, kā arī sekmēt skolēnu radošo darbību.Darbu radīšanā skolēni drīkstēs izmantot visdažādākos materiālus - piemēram, koku, papīru, audumu, mālu u.c., savukārt konkursa darbu galvenie vērtēšanas kritēriji būs izgatavoto priekšmetu atbilstība Lieldienu simbolikai, idejas oriģinalitāte un tehniskais izpildījums. Konkursa balvu fondu nodrošinās «VIVO centrs» un atpūtas un sporta komplekss «Zemgale».«Lieldienās cilvēki tradicionāli iesaistās dažādās svētku atrakcijās - krāsojot olas, šūpojoties, sagādājot viens otram kādu jauku pārsteigumu, kas, no vienas puses, akcentē pavasara un saules atnākšanu, bet no otras - tā ir lieliska iespēja visai ģimenei, radiem un draugiem sanākt kopā, lai sirsnīgā gaisotnē labi pavadītu laiku. «VIVO centrs» uzskata, ka skolēnu dalība konkursā «Uzbur Lieldienas!» būs jautra un interesanta nodarbe, kas veicinās klases saliedētību. Turklāt radošie darbiņi būs patīkama dāvana katram Jelgavas bērnu nama bērnam», teic SIA «RIMI Latvia» tirdzniecības centru mārketinga vadītāja Ieva Šemeta.Konkursa «Uzbur Lieldienas!» darbu iesniegšanas termiņš ir 3.aprīlis. Papildu informācija pa tālruni 29404286.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas