Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludināts konkurss par LLU saukli 2

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sabiedrisko attiecību daļa izsludinājusi konkursu par augstskolas saukli - trāpīgu, īsu un viegli iegaumējamu frāzi, kas precīzi raksturotu universitāti.

Kā liecina interneta portālā «www.llu.lv» publicētā informācija, konkurss tiek rīkots, lai uzzinātu apkārtējo viedokli. Tajā var piedalīties ikviens LLU students, mācībspēks vai darbinieks, kurš vēlas veicināt augstskolas atpazīstamību Latvijā un veidot saikni starp to un sabiedrību.Sauklim jāatbilst augstskolas tēlam «LLU - izglītības, zinātnes un kultūras centrs», un ikviens interesents var piedalīties ar neierobežotu ideju skaitu. Konkursā iesniegtie darbi paliks universitātes Sabiedrisko attiecību daļas rīcībā, un tie var tikt izmantoti augstskolas tēla veidošanā.Darbi līdz 4.februārim jāiesniedz LLU Sabiedrisko attiecību daļā, Jelgavas pils 175.kabinetā vai jāsūta elektroniski uz e-pasta adresi: informacija@llu.lv. Iesniedzot saukļus, jānorāda autora vārds, uzvārds, fakultāte vai struktūrvienības nosaukums (attiecīgi studentiem vai darbiniekiem), kā arī dalībnieka tālrunis.Rezultāti tiks paziņoti LLU portālā 9.februārī. Labāko darbu autori saņems ielūgumu divām personām uz Jelgavas pils Mīlestības dienas balli, kas norisināsies 11.februārī.«Sauklis labi palīdz veidot universitātes tēlu,» teic augstskolas Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inta Āne, norādot - apkopojot studentu un darbinieku idejas, iespējams iegūt interesantāku un savdabīgāku rezultātu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Daina

Mans onkolis kādreiz šeit studēja un skaitīja pantiņu:
Tra-la-lā, tra-la-lā
Jauka dzīve "eL- eL- Ā!"

Diemžēl aizvien vairāk virsroku gūst studēšana Diplomam, un ne studēšana zināšanām.

pirms 11 gadiem, 2009.01.15 08:03

Vietējās ziņas