Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstādē «Tech Industry» LLU prezentē zinātnieku un tehnoloģiju iespējas

Trīs dienas, no 26.novembra līdz 28.novembrim, izstādē «Tech Industry», kas notiek Rīgā, piedalās arī LLU, prezentējos studiju un pētījumu virzienus, kā arī inovatīvus produktus, kas radīti augstskolā.

Kā atklāj LLU Tehnoloģiju un zināšanu pārneses centra direktora pienākumu izpildītāja Sandra Muižniece-Brasava, izstādes apmeklētājiem pieejama informācija par LLU studiju programmām un zinātnieku pakalpojumiem, īpaši kokapstrādē, enerģētikā, būvmateriālu izmantošanā. «Gaidām ražotājus, kas vēlās veikt pētījumus savā nozarē. LLU zinātnieki pielieto inovatīvas pieejas un modernas tehnoloģijas, tāpēc var piedāvāt uzņēmumiem veiksmīgus risinājumus jaunu produktu ražošanā,» ir pārliecināta S.Muižniece-Brasava, aicinot interesentus apmeklēt LLU stendu.Izstādes laikā notiks sumo robotu paraugsacensības «Robotika» – unikāla iespēja redzēt Latvijas robotikas entuziastu veidotos robotus sacensību ringā. Sacensībās piedalīsies arī LLU jaunie zinātnieki.«Tech Industry» ir starptautiskā rūpnieciskās ražošanas materiālu un tehnoloģiju, mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas un instrumentu izstāde, kas ir viens no gada nozīmīgākajiem un lielākajiem rūpnieciskās ražošanas pasākumiem Baltijas reģionā.Izstādē piedalās uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm, kas vienkopus demonstrē metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves iekārtas un materiālus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas, hidrauliskās iekārtas, elektroinstrumentus, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, iekraušanas un izkraušanas tehniku, kā arī citas iekārtas, materiālus un tehnoloģijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas