Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izzinās ar ES atbalstu pilnveidotās vietējās iniciatīvas

Iepazīsties un izzināt vairākas vietējas iniciatīvas, kas radītas vai pilnveidotas ar Eiropas Savienības atbalstu Lauku partnerības Lielupe darbības teritorijā, varēs 18.martā pulksten 17.30 Kroņvircavas muižā, informē Latvijas Lauku foruma pārstāve Katrīna Idū.

Organizatori aicina ikvienu, kam ir iespēja, pievienoties uz tikšanos Jelgavas novadā, lai iepazītu interesantus stāstus par kaimiņu paveikto un uzzinātu vairāk par Eiropas investīciju radītajiem rezultātiem. Klātesošie dzirdēs pieredzes stāstus par lielām lietām mazās vietās, iesaistīsies vērtīgās sarunās par to, kā iedzīvotāju vajadzības mijiedarbojas ar Eiropas Savienības sniegtajām iespējām. Sanākušos palutināsim ar uzkodām un dzērieniem.

Dalībnieki tiks aicināti izzināt Kroņvircavas muižas kompleksu, pārvaldnieka mājā apskatot iekārtoto ekspozīciju un klausoties saimnieku iecerēs attīstīt šīs vietas pieejamību tuviem un tāliem ciemiņiem. Par tomātu audzēšanu, pārstrādi un gardēžu tūrisma attīstīšanu pieredzē dalīsies z/s “Dzērves” saimniece Evita Gūtmane, savukārt Lauku partnerības Lielupe vadītāja Līga Švānberga iepazīstinās ar starpsektoriālās sadarbības aktivitātēm un biedrības atbalstu teritorijas attīstībai. Ar Eiropas Savienības ieguldījumu Vircavas pagastā un tā apkārtnē iepazīstinās Vircavas pagasta pārvaldes vadītāja Rita Borščevska. Par graudkopības un lopkopības attīstību stāstīs z/s “Dalderi” saimniece Natālija Birkerte.

Viesojoties Latvijā šī gada 17. janvārī, Eiropas Komisijas priekšsēdētājas vietniece demokrātijas un demogrāfijas jautājumos Dubravka Šuica uzsvēra, ka kohēzija un atbalsts lauku teritorijām, kurās vērojama depopulācija, reta apdzīvotība un darbaspējīgo cilvēku emigrācija, ir viena no viņas darba prioritātēm. Ar Eiropas Savienības atbalstu iedzīvotāji var attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, uzsākt jaunus projektus, kas palīdz attīstīties gan pašiem, gan vietējai kopienai.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas