“Jābūt cilvēcīgai un saprotamai komunikācijai” 8

Pagājis pirmais mēnesis, kopš pašvaldības kapitālsabiedrību “Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde” (NĪP) vada Signis Rīns. Viņš NĪP vadībā ir iecelts uz pagaidu termiņu – vienu gadu. 
“Ziņas” jau rakstīja, ka pēc Valsts policijas pieprasījuma šo amatu atstāja tās ilggadējais valdes loceklis Juris Vidžis, kurš kopā ar dēlu, arī agrāko NĪP darbinieku Lauri Vidži īslaicīgi tika apcietināti un ir iesaistīti kriminālprocesā.  
Problēmu saistībā ar daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu ir daudz, tādēļ  “Ziņas”  aicināja uz sarunu jauno NĪP valdes locekli. 

– Lūdzu pastāstiet par sevi? Lasītāji vēlas zināt, vai jums ir enerģija un vēlēšanās turpināt darbu NĪP vadībā? 
Manī noteikti ir enerģija un vēlēšanās iepazīt jaunu darbības jomu, kas saistīta ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu. Ja tā nebūtu, izteiktajam piedāvājumam nepieteiktos. Esmu iecelts šajā amatā uz laiku, taču nešaubos, ka nākamgad, kad šim amatam tiks rīkots atklāts konkurss, es tajā piedalīšos.   
Es nāku no Kuldīgas puses, bet nu jau vienpadsmit gadus dzīvoju Jelgavas novadā. Vairāk nekā divdesmit gadus esmu nostrādājis enerģētikā. 1988. gadā sāku kā elektromontieris uzņēmumā “Latvenergo”. Ar savu darbu, kā arī, papildinot izglītību, laika gaitā nonācu līdz valdes locekļa amatam akciju sabiedrībā “Sadales tīkli”. 2017. gadā “Sadales tīklu” akcionāri izvēlējās jaunu valdi un es, savstarpēji vienojoties, darbu AS “Sadales tīkls” pārtraucu. Kādu laiku dzīvoju mājās, uzlaboju veselību. 2020. gadā pieņēmu Jelgavas domes priekšsēdētāja piedāvājumu kļūt par viņa padomnieku pilsētas attīstības jautājumos. Pirms tam aktīvi iesaistījos diskusijās par pilsētai svarīgiem attīstības jautājumiem, biju domē prezentējis savu redzējumu par Jelgavu kā no CO2 izmešiem brīvas “zaļās enerģijas” pilsētu. Šajā amatā nostrādāju nepilnu gadu. Tad nāca negaidītais piedāvājums pārņemt vadību uzņēmumā NĪP. Pašlaik ar interesi esmu iekšā šajā darbā, kas ir ne pārāk viegls tomēr interesants un izaicinājumiem pilns.

Visu interviju lasiet 22. jūlija "Zemgales Ziņās"

Foto: Gaitis Grūtups

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Milda

Kā tur ir ar to alokatoru uzstādīšanu 51% daudzdzīvokļu dzīvokļos, mājās, kas nav renovētas, siltinātas, kurās pagrabos un mājas bēniņos nav atbilstoši siltinātas siltuma pārvades caurules. Un rezultāta, dzīvokļos, kuros ir konvenciālie ( padomju laika radiatori) un alokatori nav uzstādīti, siltumapgādes rēķini ir par 250- 350% lielāki nekā dzīvokļos ar alokatoriem. Eiropas rekomendācijas netiek ievērotas, kas plāno siltumenerģiju samazināt par 20%. Un darbus veic tie paši NIP darbinieki, kas nodibinājuši savu firmeli, lai labi piepelnītos ar garantiju 10 gadi!!!!!!!

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.26 14:00

Vija

Labdien, NĪPĀ smaržo pēc ''PSRS laikiem'' ,vajadzīga ļoti redzīga Acs.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.26 17:07

to var atrast netā

Vietu valdē saskaņā ar Sadales tīkla akcionāra – AS Latvenergo vadības lēmumu paklusām zaudējis 1966. gadā dzimušais Signis Rīns......

par labu darbu uz dembeli jau laikam nepalaiž...

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.26 17:17

Olga

papētiju NETā Sadales tīkls valdes "sasniegumus"
Izskatās , ka Rīns vienīgais pametis šo iestādi bez skaļām prāvām.
Palasiet par Lūsveri un Pinkuli

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.26 17:57

Zinītis

Līdz šim NĪP līdz šim ir bijis 1 cilvēka personīgo ambīciju realizācijas vieta, kur "cilvēcīga un saprotama komunikācija” ir tikai līdz brīdim kamēr viss ir labi.
Realitātē ir tā, ka vienīgie, kuriem kaut ko vajag ir māju vecākie (un arī ne vienmēr, jo arī viņi ir tikai cilvēki, kuriem ir pamatdarbs, viņi nav celtniecības un santehnikas speciālisti un juristi vienā personā), tāpēc ļoti ceru, ka jaunā vadītāja vadībā NĪP par tādu kļūs.
Te gan laikam tāls ceļš ejams, jo attieksme mēdz būt ļoti pasīva. Plānojot remontdarbus, ir jāprasa vairākas reizes (varbūt problēma tomēr atrisinās pati no sevis), veikto darbu tāmes nav apspriežamas un vairs pat nav jāparaksta, arī parādu piedziņā vieglāk ir nedarīt neko, kamēr kopējajā katlā nauda pietiek

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.26 17:38

Nimfa

Cerēsim,ka nebūs kliegšana uz apmeklētājiem,un veltīgi meklēt problēmu risinājumus.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.26 18:32

vārds sapuvušais

WOOOW, vai tad pēc 40 gadu stagn;acijas, iestādē kura ir pilsētas artērija nomainīja to negauso , tas ir uz labu, tas ir uz labu, lai tikai RĪNS sāk tīrīt, tirīt un mazgāt sapuvosos kokus.!!!!

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.26 20:04

veļas mašīna

mazgās, mazgās,,,,to piķi, to kāpostu var labi mazgāt......

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.26 23:00

Vietējās ziņas