Jau 12 gadu LLU Studentu pašpārvalde rīko Gada balvas pasniegšanu (FOTO) 4

Studentu paldies par atbalstu un iedvesmu studijās, prasmīgu augstskolas struktūrvienības vadīšanu, par spēju būt labam kolēģim, par spēju rīkot izglītojošus un skaistus pasākumus – tā varētu formulēt LLU Studentu pašpārvaldes tradīciju mācību gada vidū rīkot LLU Gada balvas pasniegšanas ceremoniju, kas notiek kopš 2006. gada. Pieņemts, ka paši studenti piecpadsmit nominācijās izvirza pretendentus gada balvai, bet komisija, kurā piedalās pašpārvaldes pārstāvji un LLU vadība, nosaka balvas ieguvēju.

Sirsnīgais un svinīgais pasākums šoreiz notika Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes zālē Svētes ielā.

Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 15. marta “Zemgales Ziņās” 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Švimpāzijs

12 gadus nodarbojas ar sviestu. Sveicu! Bet gandrīz 20 gadus rīkotās studentu dienas norāva podā. Vienīgais ko viņi joprojām lieliski māk ir sūdzēties ka nedod finansējumu un tas tiek iedots sportam un kultūrai kur vismaz ir cilvēki kas kaut ko jēdz un spēj izdarīt.

pirms 3 gadiem, 2018.03.15 09:05

čekists

Čekistei Pilverei ar kādu balvu iedeva? Piemēram, par lieliskiem sasniegumiem valsts un LLU naudas izšķērdēšanā. a ko, nebūs melots, šajā jomā viņai lieliski sasniegumi. Pagājušogad par smieklu naudām labus LLU īpašumus izpārdeva. kreklu kroga ēku par sviestmaizi, atpūtas kompleksu Vircavā par zaptes burku. gan jau vēl, kas palicis medijiem nepamanīts.

pirms 3 gadiem, 2018.03.23 16:25

nu ko

tad pats nepieteicies izsolēs? Čunguru neesi sakrājis, lai kaut varētu nopirkt?
Varēji nosolīt vairāk...Žēl palika, ka citi tika pie īpašuma un universitātei vairs nav izdevumu?

pirms 3 gadiem, 2018.03.28 12:59

Vietējās ziņas