Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jau rīt Ķīpsalā atklās divas izstādes “Latvijas Grāmatu izstāde 2020” un “Skola 2020”

Piektdien, 28. februārī, Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē, atklās starptautisko izglītības izstādi “Skola 2020” un grāmatu un izdevniecību izstādi “Latvijas Grāmatu izstāde 2020”. Šie pasākumi allaž guvuši lielu atsaucību, piesaistot tūkstošiem izglītības iespēju meklētāju un grāmatu lasītāju, informē izstāžu rīkotāji - Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 .


Izstādes “Skola 2020” atklāšana notiks piektdien, 28. februārī, pulksten 10.15

hallē Nr. 2.
Atklāšanas ceremonijā piedalīsies:

Ilga Šuplinska, izglītības un zinātnes ministre;

Guntars Prānis, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas rektors;

Dagnija Vanaga, PIKC “Rīgas Valsts Tehnikums” direktore;

Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Valts Jirgensons, izstādes “Skola” vadītājs.


Izstāde “Skola 2020” ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstādē varēs uzzināt vairāk par Latvijas un ārvalstu augstskolu un citu mācību iestāžu piedāvājumu, jaunajām mācību programmām, interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu, kā arī iemēģināt roku dažādās profesijās, vērot paraugdemonstrējumus un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/skola


“Latvijas Grāmatu izstādes 2020” atklāšana notiks piektdien, 28. februārī,

pulksten 13 hallē Nr. 1 uz Lielās skatuves.

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies:

Nauris Puntulis, kultūras ministrs;

Renāte Punka, Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas valdes priekšsēdētāja;

Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;

Sanita Blomniece, “Latvijas Grāmatu izstādes” vadītāja.

Ķīpsala šajās dienās pārvērtīsies par krāšņu un bagātīgu grāmatu pilsētu, kurā tiksies grāmatu rakstnieki, tulkotāji, izdevēji un lasītāji. Izstādē varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamām Latvijas personībām, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām, kā arī Grāmatu maiņas punktā mainīties ar grāmatām.


Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/lbf


Foto: publicitātes


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas