Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jau šonedēļ – Atvērto durvju diena LLU

Savā 70 gadu jubilejas gadā Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) ievieš jaunu tradīciju – Atvērto durvju diena, kuras laikā visi zinātkārie vidusskolēni var uzzināt par studijām universitātē – notiks divas, nevis vienu reizi. Savas durvis interesentiem augstskola vērs jau 6.novembrī.

Kā ziņo LLU profesiju izvēles konsultante Laura Strēle, studenti un mācībspēki fakultāšu stendos topošos studentus Jelgavas pilī  gaidīs no pulksten 10 līdz 18. Paralēli notiks ekskursijas uz fakultātēm, kā arī bibliotēkas un Sporta nama apmeklējums.Jaunieši saņems informatīvus materiālus par studiju programmām un uzņemšanas noteikumiem, kā arī žurnāla «Plēsums» speciālizlaidumu, kas veltīts LLU 70 gadu jubilejai un stāsta par augstskolas likteni laikmetu griežos. Būs iespēja noskatīties filmu par Jelgavas pili un studijām, apmeklēt LLU Muzeju, savukārt LLU Zirgkopības mācību centrā «Mušķi» – apskatīt zirgus. Transports uz Veterinārmedicīnas fakultāti un «Mušķiem» būs nodrošināts.«Atvērto durvju dienā topošie studenti varēs iepazīties ar augstskolu, redzēt moderno studiju vidi – laboratorijas, auditorijas, mācībspēkus, noskaidrot visu par augstskolu un pārrunāt arī sadzīviskus jautājumus. Šī ir laba iespēja skolēnam pabūt lielākajā pilī Baltijā, novērtēt augstskolu un izjust Jelgavā valdošo studentisko garu,» komentē L.Strēle, piebilstot, ka paredzēti arī dažādi konkursi ar iespēju saņemt dāvanā suvenīrus ar LLU simboliku.LLU sniedz izglītību deviņu fakultāšu 77 studiju programmās. Studijas notiek gan Jelgavā, gan LLU filiālēs Laidzē, Kandavā, Siguldā, Limbažos un Smiltenē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas