Jaunais komunālā uzņēmuma "Ozolnieku KSDU" vadītājs varētu būt zināms februāra vidū 5

Konkursa rezultāti uz vakanto pašvaldības komunālā uzņēmuma SIA "Ozolnieku KSDU" valdes locekļa amatu varētu būt zināmi februāra vidū, informēja Ozolnieku novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Agnese Kļava.

 

Pašvaldības izsludinātajā konkursā saņemti 28 pretendentu pieteikumi. Pašlaik notiek kandidātu vērtēšana, un plānots, ka rezultāts būs zināms līdz februāra vidum."Ozolnieku KSDU" valdes locekļa pienākumus līdz jauna vadītāja iecelšanai pilda uzņēmuma izpilddirektors Andris Zābelis.

 

Jau vēstīts, ka īsi pēc tam, kad novada dome lēma tomēr nenodot atkritumu apsaimniekošanu savas kapitālsabiedrības "Ozolnieku KSDU" pārziņā, amatu atstājis komunālā uzņēmuma valdes loceklis Ēriks Zaporožecs.

 

A.Kļava apgalvoja, ka pilnvarojuma līgums ar Ē.Zaporožecu kā uzņēmuma valdes locekli pārtraukts uz savstarpējas vienošanās pamata. Pašvaldības pārstāve aģentūrai LETA nekomentēja, vai izmaiņas uzņēmuma vadībā saistītas ar ieceri pārņemt atkritumu apsaimniekošanu uzņēmuma pārziņā, vēlāk no šādas idejas atsakoties. A.Kļava apgalvoja, ka bez bijušā "Ozolnieku KSDU" vadītāja piekrišanas komentēt situāciju nevar.

 

Vēlāk pašvaldība izsludinājusi konkursu uz amatu, un tam varēja pieteikties pretendenti ar darba pieredzi vadītāja amatā, pieredzi personāla vadīšanā, analītisku domāšanu, precizitāti un augstu atbildības sajūtu. Tāpat pretendentiem vēlama darba pieredze nekustamo īpašumu apsaimniekošanā, uzturēšanā vai komunālo pakalpojumu sniegšanas jomā. Izvirzītas arī citas prasības.

 

Pašvaldības piedāvātais atalgojums uzņēmuma vadītājam ir 1850 eiro.

 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

o

Es kaut ko nesaprotu, direktora vai ka viņam tas amats saucas apstiprina domes priekšsēdētajs, tas ir D.Liepiņš. Jautājums kur skatījās, kad iecēla, vai tad pašam nav jāuzņemās atbildība. Kad KSDU Ozolnieki sapulcē ar iedzīvotājiem, tad Dainis vien runā un izklausās, ka ļoti norūpējies, kā **** tā vainīgi citi.

pirms 2 gadiem, 2019.02.02 16:50

Roberts

Domāju, ka D.Liepiņš jau zina, bet tikai visiem pārējiem jaunais komunālā uzņēmuma "Ozolnieku KSDU" vadītājs varētu būt zināms februāra vidū.

pirms 2 gadiem, 2019.02.02 19:27

jānis

Kā tas nākas maina tos direktorus vienu pēc otra bet jēgas nekādas, varbūt tā vaina nav ksdu vadītājā bet kur citūr

pirms 2 gadiem, 2019.02.02 22:46

Janka

Jācer, ka atradīs kādu daudz maz darba spējīgu cilvēku ar attīstības idejām un realizācijas potenciālu.
Šaubos, ka Daiņa komandā kāds ar šādu komplektu vispār ir un ja ir, tad būtu gatavs par 1200 EUR mēnesī uz rokas rukāt.
Tomēr pieteikumu skaits 28 ir liels - tā vien šķiet, ka cilvēki īsti nav sapratuši, ka būs jāstrādā Daiņa vadībā t.i., ja izdodas Dainis zirgā, bet ja nē tad Dainis tevi dr..ž visu deputātu priekšā, izliekoties, ka viņam ar KSDU nav nekāda sakara.

pirms 2 gadiem, 2019.02.04 10:44

Vietējās ziņas