Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunais Ozolnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieks Veļeckis turpina ieņemt arī Kalnciema pagasta pārvaldes vadītāja amatu 15

Ozolnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieks Pēteris Veļeckis (LZS), kurš amatā ievēlēts februāra beigās, turpina ieņemt arī Kalnciema pagasta pārvaldes vadītāja amatu, liecina Ozolnieku novada domes lēmums.

Veļeckis domei lūdzis atļauju savienot domes priekšsēdētāja vietnieka amatu ar Jelgavas novada pašvaldības Kalnciema pagasta pārvaldes vadītāja amatu. Atļauja lūgta, ņemot vērā likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteikto, ka pagasta pārvaldes vadītājs var savienot valsts amatpersonas amatu ar citu amatu publiskas personas institūcijā ar tās koleģiālās institūcijas rakstveida atļauju, kas attiecīgo personu ir ievēlējusi amatā. 

Izvērtējot situāciju, domnieki secinājuši, ka pagasta pārvaldes vadītāja un novada domes priekšsēdētāja vietnieka amatu savienošana nerada interešu konfliktu un nav pretrunā ar valsts amatpersonai saistošām ētikas normām. Ņemot vērā, ka novada domes priekšsēdētāja vietnieka amatam paredzēts noteikt nepilnu darba laiku, tas nekaitēs valsts amatpersonas tiešo pienākumu pildīšanai. 

Veļeckim vienbalsīgi atļauts savienot abus amatus. Pats domes priekšsēdētāja vietnieks balsojumā nepiedalījās.

Jau ziņots, ka februāra beigās no amatiem atbrīvoti Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš (LRA) un viņa vietnieks Guntars Akmentiņš (VL-TB/LNNK).

Par domes priekšsēdētāju kļuvis Andris Ozoliņš (LZP), bet par jauno Ozolnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Veļeckis, kurš savulaik bijis domes priekšsēdētājs.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 15

bite

Tas ir morāles jautājums, bet te tikai viena doma, ka tikai vairāk izkāst no valsts!

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.13 18:25

Nu ko lai saku?

Laikam ļoti spējīgs cilvēks, ka vienlaicīgi var sēdēt „divos krēslos”.

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.13 21:38

Gita

Nu ja! Peterim ar vienu aldzinu un pensiju vel par maz!

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.13 21:41

Jānis

Tas pierāda to, ka nav vajadzīgi ne tādi priekšsēdētāju vietnieki, ne tādi pagasta pārvaldes vadītāji, ka tās ir mākslīgi izveidotas tukšas štatu vietas.

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.13 21:47

Sveta

Ko jūs ņematies? tak viņš ir uz pusslodzi Kalnciemā un uz pusslodzi Ozolniekos. Arī algu saņem pusi vienā vietā, pusi otrā. Kopā tas ir vēl mazāk, nekā ja būtu aizgājis no Kalnciema un strādātu pilnu slodzi Ozolniekos.

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.14 08:33

Gita

Nesaprotu ka var but vaditajs uz pusslodzi?

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.14 10:36

fiziķis

pusvadītājs!

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.15 09:58

Johaidī

Vai savai sievai vīrs arī uz pusslodzi?

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.16 14:51

Brīviņš

Novados jau tūkstoši kopā vajadzīgu, daļēji vajadzīgu, bez kuriem var arī iztikt, un vispār galīgi nevajadzīgu štata vietu. Pagastos vajadzētu būt tikai skrīverim vai rakstvedim ar algu ap 500-600, bet pagastu pērvaldnieku vietā vajadzētu būt pagasta vecim (vecākajam), kādam no prātīgākajiem un spējīgākajiem pagasta saimniekiem (iedzīvotājiem) pussabiedriskā kārtā ar minimālās algas piemaksu saimnieka pamata ienākumiem un viņam varētu nodot dienesta automašīnu ar noteiktu degvielas normu pagasta lietu vajadzībai un pārējā laikā šim vecim atļaut lietot šo automašīnu kā privāto.

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.15 12:27

uldis

Vajadzīgs-ļoti vajadziīgs,jo Ozoliņš,kā klēpja sunītis skatās Petjam mutē,ko tas teiks un darīs,jo pašam jau sajēgas nekādas, ko tāds Domes vadītājs vispār dara?!

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.15 15:36

Ervins

Vienbalsīgi atļauts-tas ir ar cik balsīm no 15?

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.15 15:38

domāju

Vai vispār iespējams pēkšņi pamest iepriekšējo darbu ,nesagatavojot sev maiņu ?

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.15 19:39

Muhič

Nu šis brašais zellis neatstās sevi bešā.
Ļoti rupjš un iespējams švaki izglītots, komunikācija kā sētniekam, bet sētnieki sakarīgāk spriež un atbild.
Nesaprotu cik ilgi Novada nauda tiks tralināta.
Un Ozolniekiem šis vecaus liekēdis nav vajadzīgs, ja reiz izkrita tad lai sēž un zivis ķer.

pirms 3 mēnešiem, 2020.04.17 10:41

Vietējās ziņas