Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši vēl var pieteikties īsfilmas veidošanai

Līdz pirmdienai interesentiem iespējams pieteikties projektam «Youth Story», kā rezultātā iecerēts izveidot īsfilmu par mūsu pilsētas jauniešiem. Kā iepriekš ziņots, projektu īsteno biedrība «Iniciatīva» sadarbībā ar jauniešu organizāciju «Do it creative».

Īsfilmas veidošanai pieteikties aicināti 16 - 25 gadus jauni cilvēki, kuriem interesē radošs process, filmēšana un fotografēšana. Iecerēts, ka pirms filmas veidošanas projekta dalībnieki neformālā gaisotnē tiks apmācīti filmēšanas, montāžas un režijas pamatlietās.Kā informē projekta «Youth Story» koordinators Vilnis Krauze, ieplānots, ka divas dienas tiks veltītas filmas veidotāju apmācībai, pēc tam divas nedēļas - filmēšanai, bet viena - montāžas darbiem. Filmas veidošanā iesaistīsies septiņas darba grupas pa trim cilvēkiem katrā, turklāt šīs grupas tiks veidotas maksimāli daudzveidīgas (dzīvesveids, kultūra, tautība, u.c.) lai īsfilmas izveidotos ar atšķirīgu skatījumu.«Galu galā visas septiņas filmiņas tiks apvienotas vienā, un iecerēts, ka pēc tam tā tiks izrādīta Jelgavā. Laiki vēl tiks precizēti,» informēja projekta koordinators, piebilstot, ka daudzi jaunieši jau paguvuši izrādīt interesi par to.Interesenti tiek aicināti pieteikties līdz 23.februārim (ieskaitot), sūtot e-pastu uz info@doitcreative.lv. Piesakoties jānorāda vārds, uzvārds, vecums, kontaktinformācija un īsa motivācija, kādēļ ir vēlēšanās piedalīties projektā.Sīkāka informācija pieejama interneta mājas lapā «www.doitcreative.lv», rakstot uz elga@doitcreative.lv vai zvanot: 29898728; 26247184.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas