Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešiem ir iespēja doties uz Vāciju

Nevalstiskā organizācija «Audeamus» steidzami meklē vēl piecus 17 līdz 20 gadus vecus jauniešus, kuri būtu ar mieru piedalīties starptautiskā apmaiņas projektā «Metropolis», kas no 20. līdz 30.jūlijam risināsies Vestbādenē, Vācijā.

Organizācijas vadītāja Inga Birkmane stāsta, ka projekta laikā tā dalībnieki, izmantojot dažādas instalācijas un teatrālus paņēmienus, varēs radīt audio un video ierakstus, iepazīt pilsētu un jaunus draugus, kas būs ieradušies no Itālijas, Igaunijas, Polijas, Maltas un pašas Vācijas, kā arī piedalīties citās interesantās aktivitātēs.Nakšņošana paredzēta teltīs, tāpēc līdzi jāņem tam nepieciešamās lietas. Par ēdināšanu trīs reizes dienā parūpēsies organizatori, savukārt nokļūšanas izdevumus sedz paši dalībnieki, pēc projekta norises saņemot atpakaļ 70 procentus no iztērētās summas.Vairāk informācijas var uzzināt pa tālruni 26527788 un 26222638 vai, rakstot uz e-pastu inga.birkmane@delfi.lv vai anka18@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas