Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešus izglītos par inovatīvu uzņēmējdarbību un atbalsta iespējām

Lai sekmētu jauniešu izaugsmi un interesi attīstīt savas biznesa idejas pēc izglītības iegūšanas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) novembrī Zemgales reģiona 10.-12.klašu skolēniem rīkos četrus seminārus par uzņēmējdarbību, radošiem biznesa risinājumiem un atbalsta iespējām, ko vadīs biznesa konsultants Klaudio Andreas Rivera.

Kopumā četros semināros Zemgalē 10.-12.klašu skolēni varēs iepazīties ar Latvijas un ārzemju uzņēmumu veiksmes stāstiem, radoša biznesa attīstības metodēm, komandas veidošanas pamatiem, līdzekļu piesaistīšanas iespējām un produkta virzīšanu tirgū, kā arī praktiski varēs izstrādāt savu pirmo biznesa plānu, informē semināru rīkotāji. Seminārus vadīs pieredzējušais Rīgas Biznesa skolas Studiju programmas Vadīšana starptautiskos uzņēmumos direktors, uzņēmējs un biznesa konsultants Klaudio Andres Rivera. Kā neatkarīgs konsultants viņš darbojas vairākos projektos ar cilvēku resursiem, informācijas tehnoloģiju biznesu, pētījumiem un apmācību saistītiem projektiem. 6.novembrī pulksten 10 seminārs notiks Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā.Skolēni un skolotāji pieteikt dalību seminārā var, rakstot uz e-pasta adresi seminari@rtusp.lv, norādot skolu, kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pastu), kopējo dalībnieku skaitu, katra dalībnieka vārdu un uzvārdu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas