Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunzemi ieceļ par «Jundas» direktori 11

Jelgavas Dome bērnu un jauniešu centra «Junda» direktora amatā šodien iecēla Ilzi Jaunzemi, kura pēc iepriekšējās vadītājas Silvijas Andersones aiziešanas jau pildīja vadītājas pienākumus, bet pirms tam bija direktores vietniece.

Opozīcijas deputāti I.Jaunzemes kandidatūru apšaubīja, izvirzot pieņēmumu, ka S.Andersonei no amata bija jāaiziet audita laikā atklāto pārkāpumu dēļ, un ja tādi bija, tad par tiem vajadzējis zināt arī I.Jaunzemei. Izpilddirektore Irēna Škutāna atzina, ka audits «Jundā» tiešām ir bijis tāpat kā citās iestādēs, un atklātas arī nepilnības, kuras viņa gan nevarot konkretizēt. Taču I.Jaunzemei atbildība par tām neesot jāuzņemas, un pašvaldības vadība esot pilnīgi pārliecināta, ka jaunā direktore ir amatam piemērota. I.Jaunzeme par labāko kandidāti uz šo amatu tika atzīta konkursā, kurā piedalījās septiņi dalībnieki.Oficiāli direktores amatā viņa stāsies 23.oktobrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

da-da...

beka
es jau nesaku ka tur KAS ŠAUSMINOŠ, vienkārši LOJALITāTES AUGSTāKā PAKāPE Tā KONKRēTI AR PATEIKT!!
nav jau teikts ka esošiem pieliks slodzīti/pusslodzīti un ja arī tā būtu - ir cilvēki kuri vispār nesaņem "lai varētu sagrabināt jel kādu algu"
Bet visumā Jundā forši pedagogi ;)

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 23:09

beka

da-da
neko šausminošu tavā aprakstā nesaskatu. kas tur ārkārtējs, ja mūsdienās nav darba, ko piedāvāt? un kas vēl šausminošāks, ja darbs tiek piedāvāts kādam no jau esošajiem pedagogiem? tas ir tikai normāli, ja jau labi zināmajiem, vecajiem kadriem atrodas vēl kāda slodze, lai varētu sagrabināt jel kādu algu. katram tak zināms, ka nevienai pusei nav izdevīgi daudzi darbinieki ar mazām slodzēm.
un, protams, ka izglītības iestāžu vadošajos amatos var tikt TIKAI ar pazīšanos:DDD hāhā!!! tā nu ir tā visizdevīgākā vieta uz pasaules, kur visi rautin raujas, lai grābtu lielo piķi un baudītu varas laimi:)))))))
jā, un vispār vajadzētu izmeklēt, kādas atzīmes viņai bija pamatskolā:)) vai nav bijusi kāda nelāga piezīme, kas liegtu strādāt šajā amatā?????

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 22:22

To da-da

Ko Tu te d.......... tas ir maigi sakot!!!

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 22:04

da-da...

Gāju uz Jundu darba meklējumos! Jaunā direktorīte ar vienu pulciņu skolotāju -sasmaidījās un minstinoties teica ka ...darba īsti neesot... un pulciņu pasniedzēja turpināja - "Mēs jau ņemsim kādu no savējiem!"
nav jau daudz ko domāt KĀ VISS NOTIEK, bet lai jau veicas!!

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 22:01

Tētis

Beidziet te ņemties, dārgie novadnieki!
Lai veicas, Ilzīt!!! :) Neņem šos pajoliņus galvā! Strādā, darbojies, tad jau viss būs kārtībā! :)

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 19:45

zinātājs

Ilzei būs jāiet pie Andra uz vakara jundu!

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 18:21

?

Vai varbūt arī māte, jo vai tikai šeit kaut kāda pazīšanās nav?

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 17:28

?

Ja viņai ir vīrs, kas viņš ir? Un kas I. Jaunzemei ir tēvs?

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 17:27

Vietējās ziņas