Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā aizvadīts šīs vasaras pirmais "Pludmales festiņš" 1

Šodien Jelgavā, Lielupes promenādē, aizvadīts šīs vasaras pirmais ģimenes pasākums "Pludmales festiņš". Arī šogad pasākuma apmeklētājiem tika piedāvāta plaša programma  – pasākuma teritorija tika sadalīta tematiskās saliņās, kur jelgavniekiem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un veidot aplikācijas un rokassprādzes, individuālajās un ģimenes stafetēs, mācīties braukt ar sup dēli, izbaudīt dažādas piepūšamās atrakcijas, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. 

Tāpat pasākumā bija integrētas veselības veicināšanas programmas aktivitātes – seniori piedalījās āra vingrošanā profesionāla trenera vadībā, veica veselības eksprestestus. Notika arī veselīga uztura darbnīcas un lekcija. 

Otrais "Pludmales festiņš" notiks 13. jūlijā. Ģimenes pasākumu ciklu "Pludmales festiņš" organizē Jelgavas pašvaldība sadarbībā ar biedrību "Kultūras un mākslas centrs "Nātre"". To atbalsta bērnu un jauniešu attīstības centrs "Bambino", "SUPX.LV" un biedrība "Remoss", bet veselības veicināšanas programmas aktivitātes tiek īstenotas ar projekta "Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta" finansiālu atbalstu. 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas