Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā atklās konsultatīvo centru darba aizsardzības jautājumos

Ceturtdien, 15.janvārī, Jelgavā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) atklās konsultatīvo centru, kurā strādājošajiem būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos, informē LBAS komunikācijas konsultante Dace Avena.

Jau pērnā gada rudenī, īstenojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu par darba attiecībām un drošību darba vidē, LBAS palīdzēja strādājošajiem risināt darba strīdu gadījumus. Lai analizētu pastāvošās problēmas, iespējas tās risināt un rosinātu uz turpmāku kopēju sadarbību, atklāšanā ir aicināta piedalīties Jelgavas pilsētas domes un rajona padomes vadība, kā arī Valsts darba inspekcijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts ieņēmumu dienesta un nozaru arodbiedrību pārstāvji.Avena sacīja, ka 2008.gads ir ienesis daudz jaunu vēsmu darba tirgū, kuras saistās ar būtiskām pārmaiņām, daudzi uzņēmumi samazina darbinieku skaitu, tādējādi palielinās bezdarbs, radot spriedzi, izmisumu, iedzīvotāju un arī valsts ekonomisko nestabilitāti. Līdz ar to joprojām aktuāls ir arī jautājums par darba tiesisko attiecību pārkāpšanu.Tāpēc centra mērķis būs palīdzēt strādājošajiem apzināt savas darba tiesības un arī prast aizsargāt tās, tādējādi veicinot patīkamus darba apstākļus un darba produktivitāti.Centra atklāšana notiks Jelgavā, Elektrības ielā 10 pulksten 12.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas