Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā bāzēsies ugunsdzēsēju reģionālā brigāde

Iekšlietu ministrija, cenšoties maksimāli ekonomēt līdzekļus, ar 1.jūniju plāno Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) reorganizāciju, kuras rezultātā Jelgavā varētu tikt izveidota reģionālā brigāde.

Pirmdien Jelgavā viesojās VUGD priekšnieka vietnieks Māris Ziemelis un ar Jelgavas brigādes komandieri Aldi Feldmani pārrunāja iespējamos reorganizācijas plānus. Iecerēts sešas rajonu - Tukuma, Aizkraukles, Jēkabpils, Bauskas, Dobeles un Jelgavas - brigādes apvienot Zemgales reģionālajā brigādē, kuras pakļautībā tādējādi būtu sešas ugunsdzēsēju daļas un 11 posteņi ar vairāk nekā 400 darbiniekiem.«Tā ministrija iecerējusi ietaupīt līdzekļus, jo tiks samazināts komandējošais sastāvs, kā arī lietvedība un tamlīdzīgas lietas. Pagaidām gan pāragri spriest, cik efektīvi tas darbosies. Pārraugāmās teritorijas saglabāsies tādas pašas, netiks samazinātas arī ugunsdzēsēju štata vietas,» skaidro A.Feldmanis.Zemgales reģionālo brigādi plānots dislocēt Jelgavā, un, ticamākais, tā izvietosies pašreizējā depo telpās, kas gan prasītos pēc remonta. Pagaidām vēl precīzi nav zināms, bet par jaunizveidojamās brigādes komandiera amatu, ticamākais, tiks izsludināts konkurss. Lai gan reorganizāciju plānots veikt jau ar 1.jūniju, VUGD priekšnieks ģenerālis Ainārs Pencis uzsver, ka tuvākajā laikā vēl turpināsies diskusijas par šo jautājumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas