Jelgavā darbu sācis Covid analīžu pieņemšanas punkts Raiņa parkā

Šonedēļ Raiņa parkā Jelgavā pie agrākās bērnu un jauniešu centra "Junda" ēkas darbu sācis jauns "MFD veselības grupa" mobilais Covid-19 analīžu paraugu nodošanas punkts, informē uzņēmuma izpilddirektore Kristīne Ozoliņa–Kaļetova.

"Otro "MFD veselības grupa" analīžu nodošanas punktu Jelgavā esam izveidojuši, lai palielinātu testēšanas kapacitāti pilsētā un mazinātu laiku, kas jelgavniekiem jāpavada gaidot rindā uz analīžu nodošanu. Tāpat kā punkts Kronvalda ielā 24 pie Zemgales Olimpiskā centra (ZOC), arī Raiņa parka punkts strādā katru dienu no pulksten 8 līdz 20 ar tehniskām pusstundas pauzēm dezinfekcijas veikšanai pulksten 10.30 un 16.30, un pusdienu pārtraukumu no pulksten 13.30 līdz pulksten 14.30," skaidro K.Ozoliņa-Kaļetova, piebilstot, ka punkta kapacitāte ir 120 pacienti dienā. 

Punktā Raiņa parkā paraugu ņemšana tiek veikta gan kā valsts apmaksāts, gan maksas pakalpojums. Pacienti pierakstu analīžu nodošanai punktā Raiņa parkā var veikt, zvanot pa "MFD veselības grupa" tālruni 8313, vienoto Covid-19 analīžu pieteikšanās tālruni 8303 vai mājaslapā www.mfd.lv. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. 

"MFD" veselības grupa" Covid-19 analīžu nodošanas punkts pie ZOC darbojas kopš 25. janvāra un līdz šim tajā analīzes nodevuši vairāk nekā 2000 pacientu. Tāpat Jelgavā analīžu pieņemšanu katru dienu no pulksten 8 līdz 20 veic arī SIA "Centrālā laboratorija" punktā Brīvības bulvārī 6, bet "E.Gulbja laboratorija" filiāle Mātera ielā 29 testēšanu veic darbdienās no pulksten 13 līdz 15. Arī šajos punktos analīzes var pieteikt pa vienoto tālruni 8303 vai elektroniski laboratoriju mājaslapās, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas