Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā «Jauno laiku» «vilks» Rublis 10

Tuvojoties gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, arī partijas «Jaunais laiks» valde apstiprinājusi vēlēšanu sarakstus un programmas, tajā skaitā - arī Jelgavas, kur kandidātu sarakstā ar pirmo numuru iekļauts līdzšinējais vicemērs Aigars Rublis.

Kā liecina partijas mājas lapā internetā publicētā informācija, minētais politiskais spēks vēlēšanās startēs 27 pašvaldībās. Kā savas darbības pamatprincipus pašvaldībās «Jaunais laiks» deklarējis atklātumu, godīgumu, profesionalitāti un vienlīdzīgu attieksmi pret visiem. Programmās kā prioritātes uzsvērtas saimnieciskās darbības attīstības veicināšana un iedzīvotāju labklājības līmeņa celšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Ainārs

Man rodas iespaids, ka tas ir veikls gājiens, lai sakompromitētu "Jauno laiku" un noņemtu vēlētāju balsis, jo, piemēram, es esmu "Jaunā laika" atbalstītājs, bet dēļ šī "vilcēja" laikam būs jādomā citi varianti. Tomēr ticamāks variants ir tāds, ka "pašreizējie vēži" nolēmuši iefiltrēties visos iespējamos sarakstos, sak', balsojiet vienalga par ko, bet tur-"fokus-pokus", priekšā atkal "mūsējie"!:)
Ja runājam par darīšanu, tad jāsaka, ka solījumu bijis vairāk nekā reālas darbības un rezultāta. Kā zināms, darba devējs maksā darba ņēmējam tieši par rezultātu, nevis vienkārši strādāšanu, rosīšanos, darbības imitēšanu, gudru spriedelēšanu, manipulēšanu ar cipariem, "dižošanos ar svešām spalvām"! Tāpēc darba devējam ir krietni jāpiedomā, ko "laist pie stūres"!

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 15:46

vēlētājs to kkkkkk

ja tev ir konkrēta info - griezies tiesībsargājošajās iestādēs. Bet es par to ļoti šaubos ka tev ir. Nu un pieņemsim ka deva- tad jau tu ņēmi. Mēs taču visi zinām kādas profesijas pārstāves ņem naudu par saviem pakalpojumiem un vēlāk sūdzas ka nav labi. nu un tu neesi par kapeiku labāks(a).

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 09:43

GUGA

Bet kurs jums ir tas labais. Lai kas tajos sarakstos butu mums latviesiem visi bus slikti.Savejie mums visi slikti, kads ienacejs tas jau bus labais.

pirms 11 gadiem, 2009.04.10 08:41

Fedjka

Kandidāts neko labu nav parādījis aizvadīto gadu laikā, tāpēc uzskatāms, ka Rublim nav nekādas perspektīves - pilnībā svītrojams.

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 20:45

njā

Rublis ta notiekti vilsk, tikai uz kuru pusi....

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 17:59

kkkkkk

cik tAD soreiz maksas lai par vinju balsotu??? kriize ka ne ka

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 17:58

kroka

Sviests kaut kāds, kā var šitādus tukšpaurus izvēlēties? Bet laikam jau "marss" ir visiem galvā, kuri ir gatavi ar Repši vienā ierindā stāties.

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 17:25

dikus

Arī esmu ar daudz ko neapmierināts un vairs maz kam ticu.Kaut kāda cerība jau uz labākiem laikiem vienmēr ir.Bedres,jā ir bedres,kaut kas nav uzsākts,kaut kas ne tā tiek plānots,bet nav jau arī nekādas garantijas, ka kaut kas mainīsies nākot citiem pie varas.Salaveču ar lieliem maisiem nav nevienā partijāLīdzekļi ir tik cik ir.Galu galā ir jau arī daudz sakārtota,sakopta,no jauna uzbūvēta.Dievs dod, ka lai vai kas nāktu pie varas dar`'itu,veitotu,attīstītu pilsētu tādu, kā to vēlas tās iedzīvotāji.

Nelaime tikai viena,ka lielākā daļa šo rakstītāju pat lāgā nezin ,ko vēlas, ko vajag...
Un izglītības līmeņa pilnīki nekāda, ētikas normas vispār nepastāv...

Atliek novēlēt, lai Jūs gudreļi kādreiz laimētu loterijā , nu ja ne naudu , tad vismaz jaunu atsperīgu gultu,kur kārtīgi slinkojot izstiepties un tad
LAI PATS NELABAIS JŪS TĀ IZKRATA,
ka vairs nekad , no kratīšanas smadzeņu podā atgrieztajās smadzenēs nenāk muļķības

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 16:05

VECĪTIS

Pilnīgi piekrītu Ērikam.Rublis ir Lielā Imanta padotais,kam lietas labā ir jāskatās mēra mutē un ar steigu jārisina lietas pēc " kungiem vēlamiem scenārijiem", kas arī veiksmīgi tika pildīts!

pirms 11 gadiem, 2009.04.09 14:52

Vietējās ziņas