Jelgavā nākamnedēļ notiks biedrības "Zemnieku saeima" atklātā valdes un padomes sēde

Nākamnedēļ, 5.decembrī Jelgavā notiks biedrības "Zemnieku saeima" organizēta atklātā valdes un padomes sēde, aģentūra LETA uzzināja "Zemnieku saeimā. Sēde notiks Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Veterinārmedicīnas fakultātē, K. Helmaņa ielā 8, un sāksies pulksten 11.

 

Tās pirmajā daļā LLU pētnieks Aleksejs Nipers prezentēs un aicinās piedalīties diskusijā par zinātnisko pētījumu "Zemes izmantošanas optimizācijas iespēju novērtējums Latvijā klimata politikas kontekstā". Sēdes turpinājumā Agroresursu un ekonomikas institūta pētniece Elita Benga informēs par pētījumu "Lielo saimniecību ieguldījums lauksaimniecības attīstībā, ņemot vērā Lauku attīstības programmas (LAP) atbalsta ietekmi". Sēdes pirmās daļas noslēgumā būs tikšanās ar LLU Veterinārmedicīnas fakultātes vadību un fakultātes apskate.

 

Atklātās valdes, padomes sēdes otrajā daļā tiks pārrunāti dažādi jautājumi, tostarp par lauksaimniecības produkcijas ražotājam piešķirtā marķētās dīzeļdegvielas limitu, izstādes izstādē "Zaļā nedēļa" Berlīnē apmeklējumu un citām aktualitātēm. Sēdei var pieteikties līdz 4.decembrim.

 

"Zemnieku saeima" ir dibināta 1999.gadā. Tās pamatdarbība ir biedru interešu pārstāvēšana, lauksaimniekiem labvēlīgas politikas veidošana, biedru informēšana un izglītošana. "Zemnieku saeima" biedri ir gandrīz 900 mazas un lielas saimniecības no visas Latvijas, kas kopā apsaimnieko  vairāk nekā 500 000 hektāru lauksaimniecībā izmantojamās zemes un savās saimniecībās nodrošina darbu vairāk kā 4000 darbiniekiem.

 

Foto: zemniekusaeima.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas