Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā notiks Dzīvnieku aizsardzības dienai veltīts pasākums 2

Svētdien skvērā aiz pilsētas kultūras nama visi laipni aicināti uz Jelgavā vēl nebijušu pasākumu, kas veltīts Dzīvnieku aizsardzības dienai. Tas sāksies pulksten 11 un turpināsies līdz pat vēlai pēcpusdienai.

Jau vienpadsmitos no rīta visi aicināti būt aculiecinieki dažādu šķirnes suņu paraugdemonstrējumiem, būt klāt dresētu dzīvnieku parādē, interesenti varēs uzklausīt suņu skolas speciālistu padomus par elementārajām dzīvnieku apmācībām un dresūru. Viena no pasākuma organizatorēm Dzintra Zimaiša «Ziņām» stāsta, ka interesenti labdarības tirdziņā varēs iemainīt, dāvināt un pārdot dažādas ar dzīvniekiem saistītas lietas - pavadas, uzpurņus, būrīšus un citu inventāru, vai arī atstāt tās labdarībai, lai vēlāk nodotu Dzīvnieku patversmei.Savukārt divos pēcpusdienā kultūras namā visi laipni gaidīti uz labdarības koncertu «Saņem prieku dodot!».«Aicinājumam piedalīties koncertā atsaukušies ļoti daudz dalībnieku, piemēram varēsim vaigā skatīt un dzirdēt gan bijušās, gan vēl esošās konkursa «Dziedošās ģimenes» zvaigznes, uzstāsies mazie vokālisti «Zelta tonis», vienu no kolekcijām demonstrēs modes nams «Tēma», dejos «Diždancis», «Jundēni», «Benefice», muzicēs pūtēju orķestris «Zelmeri». Koncertā savāktie līdzekļi tiks izlietoti Dzīvnieku patversmei, tostarp medikamentu iegādei un dzīvnieku pastaigu laukuma izveidei pilsētā,» norāda Dz. Zimaiša.Koncerta laikā uz ekrāna tiks demonstrētas iesūtītās jelgavnieku fotogrāfijas ar saviem mīluļiem, bet trīs interesantāko darbu autori saņems pārsteiguma balvas.Pasākumu vadīs Rīgas kultūras koledžas audzēkņi, kam tā būs laba prakse un pieredze. Tiesa, šoreiz savi mīluļi būs jāatstāj mājās, bet viņiem pasākuma organizatori jau drīzākajā laikā sola citus pasākumus.Dzīvnieku aizsardzības dienai veltīto pasākumu organizē nupat kā dibinātā Dzīvnieku aizsardzības biedrība Jelgavā, kas šajā dienā sevi arī prezentēs. Organizācijā apvienojušies suņu un kaķu saimnieki, veterinārārsti, uzņēmēji, kultūras darbinieki, mediķi un citi dzīvnieku mīļi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

prieks

Jauks pasākums un lai lietus nemēģina izjaukt šo pasākumu!

pirms 10 gadiem, 2009.10.02 20:54

Vietējās ziņas