Jelgavā notiks Meža nozares konference

Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, šodien pulksten 11 notiks Meža nozares konference, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC).

 

Konferencē galvenokārt plānots runāt par meža īpašniekiem turpmāk nepieciešamo atbalstu no Eiropas Savienības (ES) fondiem, kā arī meža un saistīto nozaru pamatnostādnēs 2015.-2020. gadam izvirzīto rādītāju izpildi.

 

Tāpat tajā plānots sniegt aktuālo informāciju par ES nozīmes biotopu kartēšanu meža zemēs, kā arī "Attīstības finanšu institūcija "Altum" ("Altum") informēs par pieejamo atbalstu meža nozares uzņēmumiem.

 

Pasākumā piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un ar ziņojumiem uzstāsies arī pārstāvji no Zemkopības ministrijas (ZM)Meža departamenta, Valsts meža dienesta, Latvijas valsts mežzinātnes institūta "Silava", Latvijas meža īpašnieku biedrības un LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centra.

 

Konferencē aicināti piedalīties meža īpašnieki, apsaimniekotāji, mežsaimniecības uzņēmēji, nozarē nodarbinātie un citi interesenti.

 

Meža nozares konference ir ikgadējs pasākums, kurā ZM un saistītās institūcijas informē par aktualitātēm un norisēm meža apsaimniekošanā. Konferenci organizē ZM sadarbībā ar LLKC.

 

Foto: mammadaba.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas