Jelgavā notiks militārās tehnikas un ekipējuma izstāde

Pie Latvijas investīciju un attīstības aģentūras Jelgavas biznesa inkubatora, Peldu ielas 7 stāvlaukumā, trešdien, 23. septembrī, no pulksten 10 līdz pulksten 15 militāro mācību cikla "Namejs 2020" gaitā notiks militārās tehnikas un ekipējuma izstāde. Pasākuma laikā sabiedrība tiks iepazīstināta ar Sauszemes spēku Mehanizētās kājinieku brigādes un Zemessardzes bataljona ieročiem, ekipējumu un militāro tehniku, informē Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes pārstāvji, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Līdzās Sauszemes spēku Mehanizētās kājinieku brigādes un Zemessardzes ekipējumam, ikviens interesents izstādes gaitā varēs iepazīt arī NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas tehniku un ieročus, kā arī uzzināt par dienesta iespējām bruņotajos spēkos. 

Kā informē pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība", 23. septembrī Peldu ielas stāvlaukums iedzīvotāju automašīnu novietošanai nebūs pieejams. Kā arī Iedzīvotāji aicināti ar izpratni izturēties, redzot karavīru, zemessargu un militārās tehnikas pārvietošanos pilsētā. 

Apmeklētāji aicināti būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktās fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības prasības. Pasākumā būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.

  

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas