Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā pārbaudīs prasmes precīzi reaģēt gāzes noplūdes situācijā 3

Lai pārliecinātos par iesaistīto dienestu spēju operatīvi reaģēt un sadarboties ārkārtas situācijā, AS "Gaso" trešdien, 15. jūlijā, pulksten 10 Jelgavā, daudzdzīvokļu mājā Katoļu ielā 15 rīkos mācības, kurās saņems avārijas izsaukumu par sagāzētu pagrabu, informē Jelgavas pilsētas pašvaldībasSabiedrisko attiecību pārvaldē.

"Mums ir svarīgi gūt pārliecību, ka kritiskā situācijā viss notiks bez aizķeršanās un katrs dienests precīzi zinās, kā rīkoties," ikgadējo mācību mērķi skaidro AS "Gaso" Jelgavas iecirkņa vadītājs Andis Šeršņovs.

AS "Gaso" avārijas dienestam ikdienā jāreaģē uz ļoti daudzveidīgiem izsaukumiem, kas saistīti ar gāzes noplūdēm, tādēļ uzņēmuma rīkotajās operatīvo dienestu mācībās, kas tradicionāli notiek reizi gadā, tiek izvēlēti ikdienas situācijām pietuvināti scenāriji. "Šajā reizē pārliecināsimies par dienestu gatavību precīzi rīkoties, kad saņemts izsaukums par sagāzētu pagrabu daudzdzīvokļu mājā. Avārijas situācija tiks inscenēta piecstāvu namā Katoļu ielā 15, kurā ir 60 dzīvokļi. Kā reaģē "Gaso" darbinieki, kā – Pašvaldības policija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kāda ir dienestu rīcība, norobežojot teritoriju un no kāpņu telpas evakuējot iedzīvotājus, kāda ir savstarpējā saziņa un vai tā atbilst izstrādātajai avārijas likvidēšanas shēmai – šī un cita iesaistīto dienestu rīcība tiks analizēta pēc mācībām, lai kopīgi apzinātu vājos punktus un pārrunātu, kas savstarpējā komunikācijā un katra dienesta individuālajā rīcībā jāuzlabo," skaidro A.Šeršņovs. 

AS "Gaso" organizētās mācības trešdien, 15. jūlijā, sāksies pulksten 10 un ilgs 30–40 minūtes. Mājas iedzīvotāji par tām ir informēti, un arī citi jelgavnieki aicināti mācības respektēt.      

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Reinis

Kad es labi sadzeros un sāku gāzītes laist tad kaiminiene Irma reagē dikti labi! Vēl tagad kupris sāp.

pirms mēneša, 2020.07.14 17:06

ABC

Zinot Gaso, varu derēt, ka iedzīvotājiem, iespējams, paziņots, ka būs mācības, bet evakuācija būs pārsteigums, kurš nav izziņots.

pirms mēneša, 2020.07.14 21:07

Vietējās ziņas