Jelgavā pārbūvē Alunāna parka apgaismojumu

Lai Jelgavā uzlabotu Alunāna parka apgaismošanu diennakts tumšajā laikā, tur tiek pārbūvēts apgaismojums. Alunāna parkā tik uzstādīti jauni apgaismojuma balsti un LED gaismekļi, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Pašvaldības iestādes "Pilsētsaimniecība" projektu vadītāja Liene Klauža stāsta, ka Alunāna parkā tiks izbūvēta kabeļu līnija un nomainīti parka apgaismojuma balsti. "Darbi Alunāna parkā uzsākti aizvadītajā nedēļā ar veco apgaismojuma balstu demontāžu. Rūpējoties par iedzīvotāju drošību, lai būvdarbu gaitā neatstātu parku bez apgaismojuma, pagājušajā nedēļā jau uzstādīti pirmie jaunie balsti un pieslēgts apgaismojums. Šonedēļ darbi parkā turpinās," stāsta L.Klauža. 

Kopumā Alunāna parkā demontēti 20 vecie apgaismojuma balsti, un to vietā tiks izbūvēti jauni parka tipa balsti, kuros uzstādīs ekonomiskos LED gaismekļus. "Izpētot situāciju, secināts, ka atsevišķas parka zonas nav pietiekami izgaismotas, tāpēc tiks uzstādīti trīs papildu balsti ar LED gaismekļiem. Līdz ar to kopā būs 23 jauni apgaismojuma balsti un LED gaismekļi," stāsta L.Klauža.  

Apgaismojuma pārbūvi Alunāna parkā plānots pabeigt līdz novembrim. Darbus veic SIA "Derex". 

 

Foto: "Pilsētsaimniecība"

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas