Jelgavā pārtikas tirgus strādā bez brīvdienām; saimniecības preču tirgus sestdienās un svētdienās būs slēgts 11

Ņemot vērā papildu ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai, kas skar arī tirdzniecības jomu, SIA "Jelgavas tirgus" informē par izmaiņām darba organizācijā. Pārtikas tirgus decembrī būs atvērts katru dienu, tostarp svētku dienās, bet saimniecības preču tirgus pircējus gaidīs tikai darbdienās. Savukārt tirdzniecības centrā "Rosme" brīvdienās būs pieejams vienīgi veikals ēkas 1. stāvā, bet viss centrs atvērts tikai darbdienās, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Lai samazinātu cilvēku drūzmēšanos tirdzniecības vietās telpās un ārā, brīvdienās un svētku dienās tiek ierobežota preču tirdzniecība veikalos, degvielas uzpildes stacijās, tirgos un ielu tirdzniecības vietās. Brīvdienās un svētku dienās varēs darboties tikai aptiekas (tajā skaitā veterinārās); veikali, kuros drīkst tirgot pārtikas preces (izņemot alkoholu) un higiēnas preces; degvielas uzpildes stacijas, kurās drīkst tirgot tikai degvielu. Preču tirdzniecības ierobežojums brīvdienās un svētku dienās attiecas arī uz ielu tirdzniecību un tirdzniecību atklātā tirgus teritorijā. Savukārt pilnībā aizliegta ir gadatirgu organizēšana. 

Līdz ar to Jelgavas tirgus administrācija ziņo, ka no 5. decembra sestdienās, svētdienās un svētku dienās būs slēgts saimniecības preču tirgus, kā arī nestrādās daļa tirdzniecības centra "Rosme". Apmeklētāji saimniecības preču tirgū un "Rosmē" gaidīti darbdienās no pulksten 8 līdz 15. Brīvdienās "Rosmē" strādās tikai veikals ēkas 1. stāvā. 

Pārtikas tirgus gan turpinās darbu, un tirgus administrācija norāda, ka decembrī tas strādās bez brīvdienām katru dienu no pulksten 8 līdz 15. 

Joprojām spēkā ir arī iepriekš noteiktie drošības pasākumi tirdzniecības vietās, tajā skaitā ielu tirdzniecībā un tirdzniecībā atklātā tirgus teritorijā: mutes un deguna aizsegu lietošana gan veikalu, gan tirgu apmeklētājiem un darbiniekiem, divu metru distances ievērošana. 

Jelgavas tirgus direktors Andris Vaišļa norāda, ka nepārtraukti tiek sekots līdzi tam, vai tirgotāji un pircēji ievēro visus noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus. "Mēs galvenokārt veicam tirgotāju kontroli, lai pārliecinātos, vai tiek lietota sejas maska, vai tiek veikta pastiprināta dezinfekcija un ievēroti citi nosacījumi. Nepieciešamības gadījumā veicam pārrunas. Jāatzīst, ka tirgotāji apzinās situācijas nopietnību un pret ierobežojumiem izturas atbildīgi. Bet to, vai pircēji ievēro visus noteikumus, regulāri pārbauda Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija," tā A.Vaišļa, papildinot, ka tiek kontrolēta arī apmeklētāju plūsma gaļas paviljonā, lai nepārsniegtu pieļaujamo cilvēku skaitu telpā. 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Rover

Jā.Saimniecības preču tirgū neesmu bijis vairāk par desmit gadiem.

pirms mēneša, 2020.12.04 16:15

zinaataajs

tagad dzhekam kapucii piedaavaajumaa arii nelegaalaas nagu viiliites un tosteri, lai panikojoshajai sabiedriibai ir pieejami!

pirms mēneša, 2020.12.05 01:20

Skolnieciņš no svētavota

Diemžēl kovid-19 (covid-19) sērga ir paralizējusi mūsu valsts ekonomiku. Kovid-19 sērga ir iedragājusi daudzu manu tautiešu labklājību. Daudzas ģimenes kovid-19 sērgas dēļ knapi savelk galus. Daudzi no mums ir zaudējuši darbu un iztikas līdzekļus. Daudzām ģimenēm ir pienākuši skaudri laiki. Kovid-19 ekonomiskā krīze rit pilnā sparā, taču mēs nezaudēsim gribasspēku, nepadosimies, bet saglabāsim savā sirdī cerību. Lūgsim visvareno Laimu – Likteņa Dievieti! Iedegsim uz palodzes dzeltenu sveci par godu Laimai! Lūgsim Laimu, lai Laima atvaira visas mūsu nelaimes un ķibeles! Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā mums veiksmi, iespējas un finansiālu labklājību! Ticēsim Laimai, lai ticība Laimai kalpo mums par labu ceļa vēju! Lai Laima ir ar mums! Lai slavēta Laima mūžīgi mūžos!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #panākumi #gribasspēks #LatvjuDievuSvētība #svētavots #pagāni #Skolnieciņš

pirms mēneša, 2020.12.05 07:56

bobans

resnais gan sodien tiri veiksmigi tirgojas....

pirms mēneša, 2020.12.05 18:13

dainis

Tu domā tas bijušais zeks Jānis Ļetjagins

pirms mēneša, 2020.12.06 23:37

Gunta

Varēja aizvērt visu tirgu . Briesmīgi atrasties tādā nolaistām vidè . Ar nepacietību gaidu jauno tirgu .

pirms mēneša, 2020.12.05 19:27

Ginta

Nevis Laimu jaludz bet Dievu,beidzamais laiks,ir lai cilveeki atgriestos pie musu Kunga raditaja,kas radijis Debesis un zemi,un visu paareejo....

pirms mēneša, 2020.12.05 20:50

cilvēks

dieva nav.

pirms mēneša, 2020.12.06 16:50

Bims

Ja esiet aizmirsusi ka vèl jau darbs ari ir.ne jau visi ir bezdarbnieki. Kad man nopirkt vajadzigo lietu pa dienu es stràdàju. Màjàs es esmu pèc 19.00. Dauñi domà ka visi stràdà ofisos.Ir jau ari profesijas kas nevar attàlinati stradat un bez kuràm nevar iztikt.

pirms mēneša, 2020.12.06 08:56

zinaataajs

cik gan nozheelojama tev dziiviite...

pirms mēneša, 2020.12.06 11:41

Vietējās ziņas