Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā radīta inovatīva apmācību metode, kas atvieglos mācību procesu ikvienam, īpaši aktīviem bērniem un bērniem ar mācīšanās grūtībām 1

Jelgavā klīniskā psiholoģe un speciālā pedagoģe Baiba Blomniece-Jurāne ir radījusi jaunu apmācību metodi, kura balstīta kustībā, lai mazinātu stresu un mācīšanos padarītu vieglu. “Ziņas” pagājušogad jau rakstīja, ka Barboletas metodes autore ir nodibinājusi SIA “Barboleta” un Jelgavā, Atmodas ielā 9 bijušās viesnīcas telpās izveidojusi attīstības centru „Mācos mācīties”. Baibai Blomniecei - Jurānei ir ilggadēja pieredze darbā ar bērniem, tajā skaitā bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem.

Tagad arī aktīviem bērniem un bērniem ar mācīšanās un uzmanības koncentrēšanas grūtībām mācīšanās ir interesantāka un efektīvāka. Barboletas apmācību metode ir inovatīva un mūsdienīga attīstošā metode, kas ļauj bērniem apgūt mācību vielu kustoties, informē SIA “Barboleta” pārstāve Inga Baļe.

Metodes būtība ir apmācība, izmantojot līdzsvara platformas. Šajā procesā bērniem paaugstinās koncentrēšanās spējas, aktivizējas abas smadzeņu puslodes, samazinās stresa līmenis un mācīties kļūst vieglāk un atraktīvāk, savukārt speciālistiem atvieglo darbu un palīdz bērniem efektīvāk koncentrēt uzmanību, lai uzņemtu jaunu informāciju.

Līdzsvara platformas savā darbā var izmantot logopēdi, speciālie pedagogi, psihologi un jebkurš īpaši apmācīts pedagogs mācību iestādē. Speciālisti saskata virkni ieguvumu,mācību procesā lietojot Barboletas līdzsvara platformas: skolēni veiksmīgāk apgūst mācību vielu; paaugstinās darba motivācija, uzmanības noturība un darba atmiņas iesaiste mācību procesā; atvieglots darbs speciālistiem; bērns trenē paškontroles iemaņas; kustībā bērniem ir vieglāk runāt par emocijām, ikdienā notikušajām situācijām, modelēt jaunas situācijas.

Lai jomas speciālistus iepazīstinātu ar Barboletas metodes priekšrocībām un rosinātu to ieviest arī savā profesionālajā darbā, interesentiem, iepriekš vienojoties, tiek rīkoti bezmaksas iepazīšanās semināri. Tāpat regulāri tiek organizētas apmācības un sniegts atbalsts speciālistiem metodes izmantošanā.

Vairāk informācijas:
www.barboleta.lv
www.facebook.com/Barboletaplatformas/

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolotāja

Jā un pēc tam darba vietā arī vajadzēs dēlīti, lai pieņemtu lēmumus.

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.13 20:09

Vietējās ziņas