Jelgavā sākta sakopšana teritorijās, kurās jāuzlabo ūdens caurvade

Jelgavā sākta teritoriju sakopšana ar speciāli aprīkotu tehniku vietās ar apgrūtinātu piekļuvi. Darbi sākti Nameja ielas un Riekstu ceļa rajonā un secīgi turpināsies citviet pilsētā, informē iestāde "Pilsētsaimniecība".

Tās ir dažādas teritorijas ar mainīgu ūdens līmeni, ko ietekmē upes ūdens līmenis un nokrišņu daudzums. Šajās teritorijās aug dažādas mitrumu mīlošas augu sugas, piemēram, niedres, vilkvāles un ūdenszāles. Šo pilsētas teritoriju kopšana un piekļuve tām ir apgrūtināta, izmantojot parastu riteņtehniku, tādēļ teritoriju sakopšanas darbus veic uzņēmums SIA "Piekrastei.lv" ar speciāli aprīkotu tehniku. Šonedēļ sakopšana sākta Nameja ielas un Riekstu ceļu rajonā.

 

Vienlaikus pilsētā grāvju kopšanas darbus uzsākuši arī iestādes "Pilsētsaimniecība" strādnieki. Kā pirmie tiks kopti Bāra ceļa rajona grāvji, šo darbu laikā izcērtot apaugumu grāvja nogāzēs.

 

Īstenojot grāvju un teritoriju sakopšanu, tiks uzlabota ūdens caurvade, ļaujot ūdenim nonākt pilsētas meliorācijas sistēmā, neradot kaitējumu dabai un pilsētas infrastruktūrai.

 

 

Foto :"Pilsētsaimniecība"


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas