Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā «tēvzemiešu» saraksta galvgalī startēs Strods 17

Apvienības «Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» (TB/LNNK) un partijas «Visu Latvijai!» apvienotā kandidātu saraksta Jelgavas pilsētas domes vēlēšanām galvgalī atrodas līdzšinējais domes deputāts un bijušais ekonomikas ministrs Jurijs Strods, informē TB/LNNK preses sekretārs Rolands Pētersons.

Jelgavas pašvaldības vēlēšanām apvienotu sarakstu pirmoreiz veido TB/LNNK un «Visu Latvijai!» koalīcija. Taču saraksta galvgalī ir «Parex bankas» Rīgas reģiona vadītājs un Jelgavas filiāles pārvaldnieks, Baltijas Energoresursu asociācijas priekšsēdētājs, Jelgavas domes deputāts un TB/LNNK valdes loceklis Strods.Strodam sarakstā seko vairāki vietējie TB/LNNK vecbiedri un partijas «Visu Latvijai!» vietējie pārstāvji: Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālās vides pārvaldes direktors Hardijs Verbelis, SIA «Jelgavas tirgus» valdes loceklis, mednieku kluba «Mašīnbūve» valdes priekšsēdētājs Valdis Labanovskis, AS «Hansabanka» filiāles «Hercogs» uzņēmumu projektu menedžera asistents Ivo Rubīns, VA «Sabiedrības veselības aģentūra» Zemgales reģionālās filiāles vadītājs, Jelgavas domes Administratīvās komisijas vadītājs Juris Volostņikovs, Veselības un darbspējas ekspertīzes ārstu valsts komisijas vadītājs, Latvijas Sarkanā Krusta padomes loceklis Andris Zīverts, Jelgavas Amatniecības vidusskolas skolotājs, Jelgavas domes IT speciālists, SIA «Dabstyle» valdes loceklis Renārs Graudiņš, SIA «Plus Punkts» vecākā pārdevēja, Jelgavas pilsētas lielo ģimeņu centra «Spiets» vadītāja Inese Pakrēsle, LLU Sporta katedras lektors, Latvijas Cīņas sporta federācijas tiesnesis, Latvijas Sporta veterānu sabiedrības valdes loceklis Boļeslavs Matusevičs, valsts SIA «Ģintermuiža» narkoloģiskā dienesta vadītāja, SO «Vecāki Jelgavai» priekšsēdētāja vietniece Lilita Caune, SIA «Flora» eksporta menedžeris Juris Bušs, Latvijas Pasta korporatīvo klientu attiecību vadītājs Rolands Lazdiņš, SIA «Eibe-L» galvenā grāmatvede Skaidrīte Zemene, SIA «Tulpe VN» valdes loceklis Vilnis Švāns un SIA «Ģeometrs» valdes loceklis, SIA «Mērniecības datu centrs» valdes loceklis, Latvijas mērnieku biedrības valdes priekšsēdētājs Andris Mazkalniņš.2005.gada sasaukuma Jelgavas domē TB/LNNK bija ieguvusi tikai vienu vietu, kurā jau otro termiņu bija Strods, izņemot periodu no 2006.gada 7.novembra, kad Strods kļuva par ekonomikas ministru Aigara Kalvīša otrajā valdībā, līdz 2007.gada 17.septembrim, kad viņš pameta amatu ģimenes apstākļu dēļ. Iepriekš Strods bijis arī domes priekšsēdētāja vietnieks un Jelgavas pašvaldības izpilddirektors.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

micro

Pagaidām grūti spriest - nepieciešams kandidātu labo darbu saraksts un atklāta diskusija. ZZ vai Jelgavnieki varētu izveidot tieši šim mērķim kādu vietu, bet atšķirībā no draugiem.lv, bezmaksas.

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 10:26

Jautājums

Un kas ir tie, kas tos, kas ir latvieši visus sauc par gansiem un fašistiem tikai tāpēc, ka viņi runā latviešu valodā!

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 09:17

Jurijs Strods

Par GAZPROM
Nekad to neesmu lobējis - vislabāk to var redzēt pēc tā, ka bāzes stacijas būvniecības izpētes projektu ar secinājumu - būvēt ar cieto kurināmo (ar biomasas piesaisti) - valdības vadītājs AK tā arī nevirzīja uz valdības sēdi, jo laikam nebija viņa vēlme ielikta - gāzes stac..... utt. Arī par enerģiju - nepārstāvu ne domi, ne domes enerģētikas struktūras (Rāviņš, Rublis), par domes siltuma tarifiem teikšu vienu - tikai ļaujot konkurencei attīstīties energoapgādē varēs sagaidīt citus tarifus un kvalitāti....
Mūsu energoasociācija nedarbojas Jelgavā, bet tur, kur mūsu domās vēlas ieklausīties...

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 09:10

Jurijs Strods

Sveiciens visiem, kas lasa, arī tiem, kas plosās, jo .... Ja nebaidītos - nemaz nelasītu un nemēģinātu apmelot. Pirms kritizēt iesaku vairāk pašiem lasīt un pašiem domāt - ko darīt!
Kārdeiz bija tāds teiciens-
Šo domāja, to domāja,
Sveši ļaudis daudz domāja.
Ko domāja sveši ļaudis,
To Tu līdzi nedomā.
Tev jādomā - laiks atnāks,
Kad ikkatrs domāt sāks....

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 08:41

Laura

Fašisti, fašisti ir tie no Visu Latvijai ... viņi vēlas lopu vagonos visus nelatviešus izsūtīt no valsts, bet jauktās ģimenes nometināt Latgalē - šausmas kā Strods ielaidies ar šiem kauna traipiem :(

pirms 11 gadiem, 2009.04.21 07:48

REZEKNE

NAVI KRIEVU OKUPANTIEM!!!!!!!!

pirms gada, 2018.12.26 20:38

pucitis

nezinu, man saraksts šķiet gana labs, bet kā jau te minēja- Strods kā līderis- diezin vai, kā deputāts- pārāk aizrāvies ar parex lobēšanu, tad jau drīzāk Hardijs. VL nav ne vainas, nezināju, ka šamie arī Jelgavā mīt, talkā labi pastrādāja, visu Driksas upes krastu no tilta līdz tirgum savāca, arī stadionā mēslus vāca, visā visumā kā peldriņķis TB/LNNK VL ir pašā reizē, jo tie bļāvēji par fašistiem izklausās pēc tipiska SC vai PCTVL atbalstītāja- provokatora, kuru neviens saprātīgs cilvēks albē neņems :) es gan pats par JL bet nu domāju ka TB ar šito sarakstu arī dabūs vairāk kā vienu vietu.

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 22:22

kauns

Pilsētai ir vajadzīgs saimnieks, nevis klauni! Neviens no šī saraksta uz to nav spējīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 21:37

Greex

Skaidrs. Laiki mainās, bet sejas tās pašas. No Stroda nekādas jēgas nebija šinī domē, tad jau arī nākošajā nekas laikam nebūs...

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 16:47

Seuls

Es, visdrīzāk, arī nebalsošu par TB/LNNK, jo es tur neredzu mēru, bet kādi 2-3 deputāti gan tur būtu labi, eh, sadrumstalotās latviešu partijas, gribēdams nevari nokomplektēt ideālo komandu :)

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 15:51

Seuls

to Anna

VL no fašisma nekā nav, tādi paši, kādi bija tēvzemieši Atmodas gados, tikai vēl pārāk daudz maksimālisma, nespēj saprast, ka dažkārt jāiziet uz nepatīkamu kompromisu, lai noturētu savas pozīcijas, Pērkonkrustieši, tie gan ir neonacisti, bet vislatvieši viņus patrieca prom, kad šie apkārušies ar svastiku gribēja piedalīties svētku gājienā, Vislatviešiem trūkst politiskas pieredzes un spēcīgu atpazīstamu personu, bet vismaz prieks, ka vēl palikuši politiski aktīvi jaunieši un prieks, ka TB/LNNK, tāpat kā citas partijas nebaidās no jaunām sejām savos sarakstos.

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 15:43

Ausma

Katrā sarakstā var atrast labus kandidātus. Noteikti iešu balsot, bet grūti izlemt par ko.
Šajā situācijā būs grūti darboties cilvēku labā.

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 15:28

Seuls

to Sociāldemokrāts

Es katrā sarakstā varu atrast cilvēkus, kuri tur varētu arī nebūt, cik esmu dzirdējis no tēvzemiešiem, viņi aktīvi proklamē, ka cīnīsies par to, lai cilvēks varētu arī atteikties no fortuna, bet domāju, ka arī citu partiju programmas tas būs atrodams. Pats es vēl neesmu izlēmis, ZZS, JL, vai TB/LNNK/VL, jo katrā sarakstā ir cilvēki, kurus vēlētos redzēt pie varas grožiem konkrētos amatos.

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 14:52

Sociāldemokrāts

Ja ir Baltijas energoresursu asociācijas priekšsēdētājs, bet Jelgavā ir visdārgākā apkure, tad jautājums, vai šis cilvēks varēs solīt mums lētāku apkuri, ja pašam nāk labums no pretējās pozicijas?
Un ko vēl mums var solīt Matusēvičs ............... ???

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 14:35

Vladim

Nezinu par visu latvijai visiem biedriem, bet zinu diivus no nosaraksta visu latvijai biedrus, vini nav fasisti!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.20 14:29

Vietējās ziņas