Jelgavā vairākos ielu posmos veic apgaismojuma nomaiņu

Šonedēļ Jelgavā sākta veco ielas apgaismojuma gaismekļu nomaiņa pret jauniem LED gaismekļiem, kuriem būs iespējams regulēt apgaismojuma intensitāti. Vakarā ielas apgaismojums degs ar pilnu intensitāti, bet pēc pusnakts apgaismojums tiks samazināts. Pavisam pilsētā plānots nomainīt 1337 gaismekļus, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība".

Katru nedēļu atkarībā no laikapstākļiem un darba laika plānojuma ir paredzēts gaismekļus nomainīt secīgi dažādos ielu posmos vai ielās. Šonedēļ jaunie gaismekļi jau sākti uzstādīt Rīgas ielas posmā gar gājēju ceļu no Loka maģistrāles līdz pilsētas administratīvajai robežai. Darbi turpināsies Vecajā ceļā no Kalnciema ceļa līdz Institūta ielai, Akmeņu ielā no Imantas ielas līdz Kronvalda ielai, Emburgas ielā no Birzes ielas līdz Upes ielai un Pilssalas ielā. 

Gaismekļu maiņa pilsētas ielās notiek emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta līdzfinansēto projekta "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām pilsētvides tehnoloģijām Jelgavā" ietvaros. Gaismekļu maiņu pilsētā veic SIA "Mītavas Elektra".

 

Foto: JPPI "Pilsētsaimniecība"

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas