Jelgava – viena no brīvprātīgajiem draudzīgākajām pašvaldībām

Aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavas pašvaldība Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotajā Latvijas konkursa “Gada brīvprātīgais 2018” uzvarētāju godināšanā saņēma balvu nominācijā “Brīvprātīgajiem draudzīgākā pašvaldība”, informē pilsētas pašvaldība. Otra šogad godinātā brīvprātīgajiem draudzīgākā pašvaldība ir Liepāja.

Jelgavas pašvaldība jau kopš 2012.gada koordinē un veiksmīgi popularizē brīvprātīgo darbu un var lepoties ar daudzskaitlīgāko brīvprātīgo pulku. Jelgavā ir teju 300 brīvprātīgo, kuri iesaistās kultūras un sporta pasākumu organizēšanā, māca senioriem angļu valodu un datoru zinības, apciemo vientuļos.

Izvirzīt labākos brīvprātīgā darba veicējus vai organizatorus godināšanai pasākumā “Gada brīvprātīgais 2018” varēja jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvis, līdz 26. oktobrim aizpildot pieteikuma formu NVA tīmekļvietnē http://www.brivpratigie.lv. Šogad tika saņemti 175 pieteikumi. 

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā. 

Jelgavas pilsētas pašvaldība vēl līdz 28. novembrim aicina valsts un pašvaldības iestādes, reliģiskās un nevalstiskās organizācijas, kas darbojas Jelgavas pilsētā, pieteikt brīvprātīgā darba veicējus nominācijai “Gada brīvprātīgais Jelgavā 2018”. Svinīgais pasākums notiks 5. decembrī.

 

Foto: publicitātes foto

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas