40 procentiem «Latvenergo» klientu tarifs kāps 3

Elektroenerģijas tarifs no 1.aprīļa pieaugs par 21% klientiem, kas patērē vairāk par 1200 kilovatstundām gadā. «Latvenergo» lēš, ka sadārdzinājumu izjutīs ap 40 procentiem klientu.

«Latvenergo» valdes loceklis Uldis Bariss norāda, ka izmaiņas skars visus juridiskos «Latvenergo» klientus, kas ir 26% no kopējā uzņēmuma klientu skaita. Tāpat jaunais tarifs ietekmēs daļu mājsaimniecību, bet 450 tūkstošiem jeb pusei mājsaimniecību no aprīļa tarifs nemainīsies, stāstīja Bariss.«Latvenergo» valdes loceklis informēja, ka tarifs pieaugs tiem klientiem, kas gadā patērē vairāk par 1200 kilovatstundām. Pātērējot vismaz 1201 khw tiks piemērots paaugstināts tarifs, stāstīja Bariss.Jau ziņots, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprinājusi «Latvenergo» meitaskompānijas «Sadales tīkls» elektroenerģijas sadales tarifu pieaugumu no šā gada 1.aprīļa vidēji par 20,8%.Kompānija «Latvenergo» ir Latvijas valstij piederošs energoapgādes komersants, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, kā arī sniedz telekomunikāciju un informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.«Latvenergo» koncernā ietilpst «Latvenergo» un pieci meitasuzņēmumi - «Augstsprieguma tīkls», «Sadales tīkls»,  «Latvenergo Kaubandus», «Latvenergo Prekyba» un «Liepājas enerģija».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

murgs

Blefotāji 40% klientu pieaugs maksājumu, bet ne viens nesaka ka šie 40% patērē noteikti 95% elektroenerģijas. Tad jau nebrīnos ka līdzīgus idiotismus varētu vel izdomāt. Tad paceļam visiem un lai par to rūpējas sociālie dienesti, ta darīt noteikti nevar, jo dumpis būs valstī ar mazo burtu.

pirms 9 gadiem, 2011.01.27 09:38

halva

Kaut kāds murgs! Cik tad ir to lietotāju, kuriem patēriņš ir 100 khw mēnesī?

pirms 9 gadiem, 2011.01.27 00:11

Jelgava