Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina apmeklēt publisko lekciju par bijušo premjeru un Jelgavas Domes pirmo vadītāju Pēteri Juraševski

Valsts kanceleja aicina 2.oktobrī apmeklēt publisko lekciju par bijušo valdības vadītāju, iekšlietu un tieslietu ministru, Jelgavas pirmo Domes vadītāju Pēteri Juraševski. Šī jau ir piektā pēc kārtas publisko lekciju ciklā par Latvijas brīvvalsts premjeriem. 

Lekcija notiks 2.oktobrī pulksten 11 Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU). 

Ņemot vērā P.Juraševska ciešo saikni ar Jelgavu, tās novadu un viņa būtisko ieguldījumu pilsētas politiskajā un sabiedriskajā dzīvē, lekcija notiks tieši šajā pilsētā. Šī būs arī pirmā reize, kad lekcija notiks ārpus galvaspilsētas, informē Valsts kanceleja. 

Lekciju par vienu no izcilākajiem Latvijas valsts un sabiedriskajiem darbiniekiem P.Juraševski lasīs Latvijas Universitātes asociētais profesors, Dr. hist. Ēriks Jēkabsons. Tajā piedalīsies Latvijas politiķa mazdēls Rolands Juraševskis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns, kā arī Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un LLU rektors Juris Skujāns. 

Lekcija notiks LLU, Lielajā ielā 2, tās sākums paredzēts pulksten 11. Ikviens interesents aicināts apmeklēt publisko lekciju, piesakoties līdz 30.septembrim. To var izdarīt, zvanot uz tālruni 63005556 vai rakstot e-pastu uz redaktors@dome.jelgava.lv.

Interesenti varēs aplūkot izstādi no Latvijas Valsts vēstures arhīva, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja krājuma un R.Juraševska privātā arhīva par bijušā Ministru prezidenta dzīvi un politisko darbību.

Lekciju cikls par bijušajiem Latvijas valsts Ministru prezidentiem aizsākās pagājušā gada septembrī, un pirmā lekcija bija veltīta Valsts prezidentam un premjerministram Kārlim Ulmanim.

Pievieno komentāru

Jelgava