Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties konferencē «Lauku dzīve Tev un Man!»

4.decembrī Jelgavas kultūras namā notiks projekta «KLP – Lauki ienāk pilsētā» noslēguma konference «Lauku dzīve Tev un Man!». Konferencē aicināti piedalīties visi pilsētu un lauku iedzīvotāji, kam rūp Latvijas lauku nākotne.

Konferences mērķis ir rast instrumentus, kā uzlabot cilvēku izpratni pat lauku politikas lomu katra dzīvē Latvijā un visā Eiropas Savienībā. «Kāpēc ir nepieciešams atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai? Kādas prasības ir jāievēro lauku cilvēkiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu un drošu pārtiku?» konferencē apspriežamos jautājumus ieskicē pasākuma rīkotāji, aicinot konferencē piedalīties jauniešus, jauniešu organizācijas, lauksaimniekus, lauksaimnieku organizācijas, pilsētu un lauku iedzīvotājus, profesionālajā izglītībā iesaistītos, kā arī citus interesentus.

Pieteikties dalībai konferencē var, zvanot pa tālruni 26340144 vai sūtot e-pastu uz adresi: daila.pastare@llu.lv.

Pievieno komentāru

Jelgava