Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt kandidātus pilsētas augstākajiem apbalvojumiem

Līdz 25.oktobra darba dienas beigām Jelgavas Domes Apbalvojumu piešķiršanas komisija aicina valsts un pašvaldības iestādes, pilsētas uzņēmumus, uzņēmējsabiedrības un sabiedriskās organizācijas pieteikt kandidātus apbalvošanai ar Jelgavas pilsētas augstākajiem apbalvojumiem «Goda zīme» un «Goda raksts».

Apbalvojumu «Goda zīme» piešķir fiziskām personām par nopelniem valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā vai citā darbībā pilsētas labā, atgādina pašvaldībā.

Goda rakstu piešķir fiziskai, juridiskai personai vai kolektīvam par nopelniem un ieguldījumu tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā un sabiedriskajā darbībā.

Ierosinājumus par apbalvojumu piešķiršanu var iesniegt Domes deputāti, Domes pastāvīgās komitejas un komisijas, juridiskās personas, valsts un pašvaldību iestādes vai iedzīvotāji (ne mazāk kā piecas pilngadīgas personas).

Pieteikumi Jelgavas Domes Klientu apkalpošanas centrā jāiesniedz, norādot kandidāta vārdu, uzvārdu, darbavietu, ieņemamo amatu vai nodarbošanos, nozari, kādā apbalvojums piešķirams, kā arī pievienojot īsu dzīves, darba un sabiedriskās darbības aprakstu, pamatojuma vēstuli, par kādiem nopelniem persona vai kolektīvs ieteikts apbalvojumam.

Iesniegtos ierosinājumus apkopo un izvērtē Apbalvojumu piešķiršanas komisija, kas ir tiesīga pieprasīt un saņemt no valsts un pašvaldību iestādēm un citām personām papildinformāciju par apbalvošanai izvirzītajām personām.

Iesniegumus pieņem Jelgavas Domes Klientu apkalpošanas centrā. Papildu informāciju var saņemt pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē, tālruņi 63005574, 63005556. 

Pievieno komentāru

Jelgava