Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz diskusiju par Latvijas prezidentūras darba programmu

Ceturtdien, 10.oktobrī, Latvijas Lauksaimniecības universitātē norisināsies pirmā diskusija no sabiedrisko diskusiju cikla par Latvijas prezidentūras ES Padomē darba programmu. 2015.gada pirmajā pusē norisināsies Latvijas prezidentūra ES Padomē, kas būs viens no nozīmīgākajiem notikumiem Latvijas vēsturē. Ikviena prezidējošā valsts sagatavo savas prezidentūras darba programmu, kurā izklāsta sešu mēnešu laikā veicamos uzdevumus un sasniedzamos mērķus. 

Patlaban norisinās aktīvs darbs pie Latvijas prezidentūras darba programmas izstrādes, informē Prezidentūras komunikācijas un sabiedrisko attiecību departamenta projektu koordinatore Karīna Kovale.

Lai dotu iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam izteikt viedokli par Latvijas prezidentūras darba programmu, Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāts ciešā sadarbībā ar Latvijas Politologu biedrību organizē sabiedriskās diskusijas Jelgavā, Ventspilī, Valmierā, Rēzeknē, Rīgā un Briselē. Diskusiju mērķis ir informēt par Latvijas prezidentūras darba programmas sagatavošanas principiem, kā arī nodrošināt iespēju sabiedrības pārstāvjiem iesaistīties Latvijas prezidentūras programmas veidošanā. 

Dalībnieki tiks aicināti izteikt ierosinājumus, kas tiks izmantoti turpmākā Latvijas prezidentūras ES Padomē darba programmas izstrādē.

Diskusijā Jelgavā piedalīsies Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta eksperti, Zemgales NVO centra vadītājs Uldis Dūmiņš un Latvijas Lauksaimniecības universitātes pasniedzēja Baiba Dūmiņa. 

Diskusija norisināsies ceturtdien, 10.oktobrī, pulksten 10 Jelgavas pils Sudraba zālē. Reģistrēties dalībai diskusijā var šeit.

Pievieno komentāru

Jelgava