Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aprīlī sāksies ikgadējās CSDD sacensības jaunajiem velosipēdistiem «Jauno satiksmes dalībnieku forums»

18.aprīlī ar pirmajiem mačiem Dobeles pilsētas stadionā sāksies ikgadējā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) konkursa jaunajiem velosipēdistiem – 4.-6.klašu skolēniem «Jauno satiksmes dalībnieku forums» novadu un republikas pilsētu sacensības.

Pirmās kārtas jeb novadu un republikas pilsētu sacensības, kopskaitā – 32 mači, visā Latvijā plānotas līdz pat 24.maijam. Jelgavas un abu novadu skolēni sacentīsies 23.aprīlī pulksten 11 Aizupes pamatskolā.Sacensības CSDD rīko jau kopš 1993.gada. Ik gadu tajās piedalās vairāki tūkstoši skolēnu, kas ir nozīmīgs īpatsvars no 4.-6.klašu vecuma grupas bērniem. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šīs sezonas konkursa nolikums izstrādāts sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. Tādējādi tiek sekmēta sacensību uzdevumu sasaiste ar izglītības saturā iekļautajiem jautājumiem. Turklāt sacensību gaitā veicamie uzdevumi ir veidoti tā, lai jaunajiem velosipēdistiem vajadzētu pielietot ne tikai teorētiskās zināšanas par velo braukšanu un ceļu satiksmi kopumā, bet arī atbilstoši pielietot praktiskās braukšanas iemaņas. Piemēram, šķēršļu apbraukšana, braukšana pa, uz, no ietves, strauja bremzēšana, braukšana un bremzēšana ierobežotā laukumā, braukšana pa nelīdzenu virsmu un citi, informē konkursa rīkotāji.Lai pieteiktos sacensību pirmajai kārtai, jāaizpilda sacensību nolikuma 6.pielikumā esošais iesniegums un jānosūta uz nolikuma 3.pielikumā norādīto attiecīgo CSDD nodaļu.

Pievieno komentāru

Jelgava