Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: 39 procenti iedzīvotāju plāno Lieldienās rīkot īpašu svētku mielastu

Uz jautājumu par Lieldienu svinēšanas plāniem 39 procenti Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem visbiežāk norādījuši, ka rīkos īpašas svētku vakariņas vai pusdienas.

Salīdzinoši biežāk šādu atbildi atzīmējuši tie Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri ģimenē runā citā – ne latviešu valodā. Savukārt ceturtā daļa piedalīsies dažādās atrakcijās, piemēram, olu krāsošanā un ripināšanā. To atklāj pētījumu aģentūras «TNS» martā veiktais pētījums.Piektā daļa – 18 procenti – iedzīvotāju dosies uz dievkalpojumu baznīcā, tikpat apmeklēs kādu publisku svētku pasākumu. Salīdzinoši biežāk to, ka Lieldienās apmeklēs dievkalpojumu, norādījuši cittautieši, savukārt kādu publisku svētku pasākumu biežāk apmeklēs latvieši. Trīs procenti norādījuši, ka Lieldienas svinēs kopā ar ģimeni, radiem, draugiem, bet divi minējuši citu variantu, informē «TNS» mārketinga vadītāja Laura Vendele.16 procenti šogad Lieldienas nesvinēs, savukārt astoņiem procentiem aptaujāto ir grūti atbildēt uz šo jautājumu.Aptauju pētījumu aģentūra veica no 19. līdz 21.martam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 700 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievieno komentāru

Jelgava