Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: Lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka bez fotoradariem ceļu satiksmes drošība nav pasliktinājusies 1

Kopš 16.decembra uz ielām vairs nedarbojas fotoradari. Divas trešdaļas – 67 procenti Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka pēc tam, kā uz ielām savu darbu beiguši fotoradari, ceļu satiksmes drošība nav pasliktinājusies.

To atklāj pētījumu aģentūras «TNS» decembra beigās pētījums.Pretējās domās ir 23 procenti aptaujāto, kuri pauž viedokli, ka bez fotoradariem ceļu satiksmes drošība uz ielām ir pasliktinājusies.Desmit procentiem aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā, informē «TNS» mārketinga vadītāja Laura Vendele. Aptauju pētījumu aģentūra veica laikā no 2012.gada 18. līdz 20. decembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vernons

Problēma nav ātrumā, bet gan ātrumu starpībā!
Konflikts ir starp ātri un lēni braucošiem. Lēni brauc un lēni domā ko un kā darīt. Bet ātri braucošam ir nepieciešama savlaicīga informācija. To lēni braucošais nespēj saprast, tāpēc ka nav normas ceļu satiksmes Noteikumos par brīdinājumu signālu lietošanu. Ko nozīmē savlaicīgi? Atkarībā no atļautā braukšanas ātruma konkrētā ceļu posmā. Ārpus apdzīvotām vietām vismaz 8 sekunžu garumā, jo šajā laikā ar 90 km/h nobrauc 200 metrus. Pilsētā vismaz 5 sekunžu ilgumā jābūt brīdinājuma signālam.
Un veicot kādu manevru ir jāpārliecinās, vai josla kurā jūs iebrauksiet ir pietiekošā attālumā brīva visos četros virzienos.
Respektīvi priekšā esošam ar savu rīcību ir jāgarantē drošība, to paredz CSN 10. punkta prasības.
Neviens foto radars, pats par sevi, satiksmes drošību uzlabot nevar. Jāmaina attieksme pret kustības drošību. Samazinot savu ātrumu ir jāpārliecinās, lai netiktu traucēti citi satiksmes dalībnieki, bet par to viņi ir savlaicīgi jāinformē!

pirms 7 gadiem, 2013.01.09 11:10

Jelgava