Arī nākamnedēļ snigs, nedēļas otrajā pusē gaidāms slapjš sniegs un lietus 2

Arī nākamajā nedēļā Latvijā palaikam gaidāms sniegs, nedēļas otrajā pusē slapjš sniegs, lietus un atkala, prognozē sinoptiķi. Tādējādi laikapstākļi aizvien kavēs elektroapgādes atjaunošanu un, visticamāk, izraisīs jaunus elektrolīniju pārrāvumus.

Pirmdien valsts lielākajā daļā brīžiem snigs, pūtīs lēns vējš. Saglabāsies sals, kas nakts un rīta stundās vietām, debesīm skaidrojoties, sasniegs -10..-15 grādu, bet jūras piekrastē temperatūra pakāpsies līdz -1 grādam.Otrdien vai naktī uz trešdienu Latviju no rietumiem sasniegs jauna nokrišņu zona, tādēļ gaidāms sniegs, arī nedaudz puteņos, temperatūra par pāris grādiem paaugstināsies.Saskaņā ar pašreizējām prognozēm nākamā lielā nokrišņu zona Latvijai no rietumiem pietuvosies ceturtdienas pēcpusdienā. Ar brāzmainu dienvidu vēju ieplūdīs siltākas gaisa masas, tādēļ bez sniegputeņa iespējams arī slapjš sniegs, vietām lietus un atkala. Gaisa temperatūra piektdien paaugstināsies līdz 0..+2 grādiem.Nedēļas beigās jau visā valstī varētu līt, jo gar ciklona silto sektoru turpinās ieplūst siltas gaisa masas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

labāk laikazinas.lv vai meteocopypaste.lv; zilgano sliņku bars

pirms 9 gadiem, 2011.01.02 20:35

nu vai zini

varbūt portālu labāk pārdēvēt par meteo.lv? - ja nav normālu ziņu ko likt, labāk vispār neko nelikt, nevis katru dienu kopēt laika prognozi.

pirms 9 gadiem, 2011.01.02 18:58

Jelgava