Ārpus Jelgavas 15. un 16.martā būs iespējams saņemt advokāta konsultāciju bez maksas 1

Šā gada 15. un 16. martā visā Latvijā būs iespējams bez maksas saņemt zvērināta advokātu palīdzību, paziņojusi Advokātu padome. Diemžēl jelgavniekiem, kurus tas interesē, jāmeklē pēc advokāta citur.

Vairāki desmiti brīvprātīgo advokātu Rīgā un citviet Latvijā bez maksas konsultēs gan fiziskas, gan juridiskas personas. Taču interesantiem ir pašiem jāsazinās ar advokātiem un jāpiesakās uz konsultāciju laiku. Advokātu saraksts pieejams Advokātu padomes mājas lapā: http://www.advokatura.lv/konsultacijas/ .Kā zz.lv pārliecinājās Advokātu padomes mājas lapā, jelgavniekiem, kam šāda konsultācija būtu svarīga, jāmeklē iespējas konsultēties pie advokātiem Rīgā, Bauskā vai citur, jo, piemēram, Jelgavas un Dobeles advokāti šajā akcijā nepiedalās, liecina informācija mājaslapā advokatura.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Anželika

Vienu reiz gada, cik gadus pēc kartas Andersones kundze sniedza bezmaksas konsultācijas. Par parējiem nevaru neko atcereties, jo nebij nekas tamlidzigs dzirdēts.
ZEMGALIEŠIE jau nevar koopereties viena pulka ar visiem, jo tas bus jau par daudz. Daudziem iedzīvotājiem patiesi nav par ko aiziet pie vajadzīgiem specialistiem un saņemt kvalitativu konsultaciju, jo daudzie juristi un notāri negrib sniegt tādu, vai paši nezin atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Ļoti žēl ka Jelgava nevar saņemt kompetentu konsultāciju bez maksas.

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 09:00

Jelgava