Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Asfaltēšanas darbi Lielajā ielā turpināsies pirmdien 15

Pirmdien un otrdien plānots slēgt Lielās ielas brauktuves labo pusi virzienā uz Pārlielupi posmā no Pasta ielas līdz Akadēmijas ielai. Tāpat būs slēgta satiksme Lielās ielas un Akadēmijas ielas krustojumā un Lielās ielas un Katoļu ielas krustojumā, informē pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Satiksme Lielajā ielā posmā no Pasta ielas līdz Akadēmijas ielai tiks organizēta pa brauktuves kreiso pusi divās joslās - katrā virzienā viena josla.Pasta iela satiksmei atvērta. Akadēmijas ielā no Driksas ielas līdz darbu robežai tiks organizēta divvirzienu satiksme, lai nodrošinātu piekļūšanu objektiem. Apbraucamais ceļš visiem transporta līdzekļiem virzienā uz Dobeli organizēts pa Uzvaras ielu, Dobeles ielu un Dobeles šoseju.

Slēgtā posma apbraucamais ceļš no Akadēmijas ielas virzienā uz Uzvaras ielu un Pārlielupi vieglajiem transporta līdzekļiem tiks organizēts pa Raiņa ielu vai Ūdens ielu un Jāņa Čakstes bulvāri. No Katoļu ielas apbraucamais ceļš organizēts pa Raiņa ielu un Jāņa Čakstes bulvāri.Raiņa ielas posmā no Akadēmijas ielas un Jāņa Čakstes bulvāra no Elektrības ielas līdz Lielajai ielai aizliegta kravas transporta kustība. Smagā kravas transporta apbraucamais ceļš virzienā uz Pārlielupi organizēts pa maršrutu  Raiņa iela, Mātera iela uz Lielo ielu.

Sabiedriskais transports slēgtos Lielās ielas posmus apbrauks pa Raiņa ielu un Jāņa Čakstes bulvāri. Pagaidu pietura ierīkota Jāņa Čakstes bulvārī pirms iebrauktuves uz torņa stāvlaukumu. Tiek slēgta pietura Akadēmijas ielā pirms Lielās ielas.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

moše

Tā tik ir šēma,ko!?Viss ir tik labi saprotams...

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 11:54

PS

Esmu ievērojis - ja gatavojas Jelgavā liet asfaltu, tātad gaidāms lietus....

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 12:24

mākonītis

Bet tas jau loģiski, ja asfalta kvalitāte izrādīsies slikta varēs norakstīt uz laikapstākļiem

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 13:26

ibio

vajag speciāli ievērot vietas kur lej asfaltu sūdīgā laikā, un varu saderēt - tur pēc pāris gadiem būs pirmie remonti.

pirms 7 gadiem, 2013.09.16 15:51

es pats

Ja jau turpinās strādāt tikai pirmdien,tad "kakova xrena" vēl jo projām ir slēgta daļa Lielās ielas,kur ir segums,bet darbi nenotiek.

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 13:13

pampars

asfaltam ir jāiestāvas , jāiegulstas tas ir pēc eirokomisāra viena no regulām . Jāseko lidzi inovācijām un jautājumi nebūs .

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 14:57

Nesaimnieks

Da jomajo, vai tiešām darbus nevar veikt svētdienā, kad lielākā daļa pilsētnieku atpūšas un auto neizmanto. Tulīt pamodīsies algu optimizātori, var arī 1x strādniekiem pielikt to likumiskos 50%, jo tāpat pie asfaltēšanas strādā kādi 15 strādnieki un alga ap 20 ls dienā, līdz ar to viss sadārdzinājums tikai 150 ls. Ja rāviņš būtu kārtīgs pilsētas saimnieks, tad viņam rūpētu pilsētnieku neērtības, bet kas ta viņam, pie vienas vietas 17.00 savā auto iekšā un prom uz savu bērvircavu, a pilsētnieki čakarējieties kā gribiet!

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 15:14

555

Ņemot vērā Čakstes bulvāra caurlaidību, tad labāk no rīta un vakarā izvēlēšos apvedceļu

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 18:39

Mairis

Jums jau neapnīk izgāzt negācijas visu laiku par tiem rekonstrukcijas darbiem? Skaidrs, ka viss tas pasākums nav sakārtots un baigie sastrēgumi bieži vien ir, bet nu jāpacieš, jo pēc tam viss būs sakārtots. Gribu redzēt cik no visiem Jums, kas izsaka savu negatīvo viedokli šobrīd, pateiks labus vārdus par izdarīto darbu un sakārtotajiem ceļiem pēc tam, kad darbi tiks paveikti. Varu derēt, ka tikai kāds viens no desmit to izdarīs, pārējiem visiem nolicējiem mutes būs ciet, jo spēj saskatīt tikai negatīvo , kam bieži vien ir iemesls savā nesakārtotajā dzīvē un līdz ar to tas, kas ir iekšā tiek izgāzts uz kaut ko citu. Tā lūk.

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 19:21

Greex

Mairi - Madar - Ilzi, vai kā nu tur tevi, psihologu -amatieri sauc, būtu labāk nevis kārnījies uz citiem, bet pastāstījis par savu sakārtoto dzīvi un - pats galvenais - kā tev to izdevās sakārtot.
Bet par ko teikt paldies pēc tam - nudien nezinu. Vai par kārtējiem "inteliģentajiem" luksoforiem, kas autovadītājiem padarīs satiksmi neprognozējamu, nervozu un raustīgu, bet gājējiem radīs lielisku iespēju pie katra krustojuma meklēt kastīti ar pogu, kuru pirms viņiem jau apgrābstījušas simtiem netīru roku? Vai par izpostīto zaļo zonu starp brauktuvēm Dambja-Kalpaka ielas rajonā un par to, ka pilsētas centrā izcirsti gandrīz visi koki, padarot to par izplūdes gāzu un putekļu pilnu klajumu?

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 20:09

moše

Mairi,tu tāds perfekts...ej izskuj sev pakaļas caurumu un tu būsi vēl perfektāks!

pirms 7 gadiem, 2013.09.14 23:14

Greexam

Gājis ka tu no Jelgavas prom, m? Nu ko smirdi forumos, ja viss te tik slikti?

pirms 7 gadiem, 2013.09.15 09:42

Mairis

Greex, es runāju par ielu asfaltēšanām, nevis par luksoforiem uz zaļajām zonām, kokiem u.t.t.

pirms 7 gadiem, 2013.09.15 11:42

moins

Kad beidzot igates banda beigs terorizēt autobraucējus?

pirms 7 gadiem, 2013.09.15 07:58

Asdfgh

Noasfaltees un beigs... Ko peraas... Labaak buutu peerushies par dauniem satiksmes organizeetaajiem domee.

pirms 7 gadiem, 2013.09.15 20:48

Jelgava