Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkal labo Mītavas tiltu 11

Vēl vairākas dienas turpināsies darbi uz Mītavas tilta, kur būvnieks garantijas laikā uzlabo kāpņu metināšanas šuvju izskatu. Darbi uzreiz nav paveikti, jo būvniecība beigusies rudenī, kad to izdarīt neatļāva laikapstākļi, šodien laikrakstā «Zemgales Ziņas» skaidro uzņēmums.

Sešarpus miljonus latu izmaksājušajam J.Čakstes bulvārim Jelgavā uzlabojumi bija nepieciešami jau trīs mēnešus pēc atklāšanas, arī tagad turpinās brāķa likvidēšana. «Rudenī ar pasūtītāju vienojāmies, kas šos darbus veiksim, kad ļaus laikapstākļi, jo pasūtītājam nepatika, kā izskatās,» «Ziņām» savu darbinieku rosīšanos pie gājēju tilta pamato ģenerālbūvnieka SIA «Tilts» projektu vadītājs Artjoms Gridņevs. Viņš apgalvo – tie nav lieli remontdarbi un tilta tehnisko stāvokli neietekmē, bet ir tikai vizuāli uzlabojumi trepju metināšanas šuvēs. Uzņēmuma pārstāvis lēš, ka trīs četru dienu laikā darbi tiks paveikti, tie arī neietekmēšot gājējus – kāpnes netiek slēgtas. «Ja tas tiks darīts – tikai uz kādu stundu,» sola A.Gridņevs.

Ar citām lielākajām nepilnībām, uz kurām norādījis pasūtītājs – pašvaldība –, piemēram, nobīdījušos bruģi, uzņēmums jau ticis galā. «Objekts ir liels, pabeidzām rudenī,» neizdarības, ko sauc par sīkām un kuras sola izlabot tuvākajā laikā, pamato projekta vadītājs.

Jau ziņots, ka pašvaldība par saviem līdzekļiem – vairāk nekā 7,5 tūkstošiem latu – uzlabojusi drošību uz tilta, samazinot margu spraugas. Savukārt palu seku likvidēšana J.Čakstes bulvārī pašvaldībai izmaksājusi vairāk nekā 30 tūkstošus latu.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 11

pilsētas cilvēks

Tā tā mūsu-nodokļu maksātāju naudiņa aizplūst negodprātīgu darboņu maciņos,un ne tikai,jo normāls pasūtītājs nepieņem objektu ar trūkumiem,izņemot gadījumus,kad pašam tas izdevīgi .Domājiet ļautiņi,domājiet....!

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 10:48

juris

Tu tak ir glups. Laikam kārtējais, kas izlasa tikai virsrakstu.
Garantijas laika darbi tiek veikti - un labāk tos darīt, kad atļauj laika apstākļi nevis par katru cenu uz nodošanu steidzināt - kā tas bija sājā gadījumā - 18.novembris. Tā ka domā pilsētas cilvēk, domā...!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 11:37

Pankūka!

Da viss šis projekts ar un ap tiltu stulbi sasteigts uz vēlēšanām!!! Būvnieki paši vainīgi, ka klanās pašvaldības diktātam. Nenormāli ir nevis būvnieki, bet pasūtītājs. Pieļauju, ka bez "interesantām" (muļķīgām) sazvērestības teorijām tāpēc konkursā arī bija maz pretendentu, ka sevi cienoši vai ar Jelgavu nesaistīti būvnieki sajuta populisma smaku un no tās izrietošo čakarēšanos...

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 13:28

Pa nkucin

Tavs stulbums ir vienkarsi apbrinojams.Te neviens nav nenormals ,iznemot tevi.Tas ir projekts par ES naudu. Un tur starp citu eksiste tada lieta ka termini.Un ja buvnieciba nenorit noteiktajos terminos, tad ir soda naudas. Un ne mazas. ta, ka buvnieks pats ir ieinteresets visu laika darit. Bet tev ka tik zulti izgazt.

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 14:02

.........

piekrītu PANKŪKAS oponentam. ES naudu apgūšana viņu noteiktos termiņos ir kā likums un tas ir jāievēro arī pasūtītājam šajā gadījumā domei. Un par iesniegtajiem piedāvājumiem: nu, Pankūka, ja jau esi tik komtetents, tad varētu ieskatīties iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā un tad uzzinātu, ka bija iesniegti 4 piedāvājumi. Tā kā tā bija tilta būvniecība, tad tie varēja būt tikai tiltu būvnieki, tā kā piedāvājumu skaits ir atbilstoš to esamībai.

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 14:47

vk

tas nav metinasanas suves , bet parodija par metinasanu

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 13:29

SV

Šodien gāju pa promēnādi. Kāpēc upes vidū ir izaugušas ūdenszāles? Vai tas nozīmē, ka visi būvgruži ir sagrūzti upē, tādēļ daļēji to aizberot? Tad jau tagat katru pavasari draudz augsts ūdens līmenis!

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 13:35

seksperts

Driksa nekad nav bijusi dziļa. Gar krastiem notikuši rakšanas darbi un tur zāles vēl nav ieaugušās, bet pāris metrus no krasta neskartas, tāpēc sazvērestīb faniem var likties, ka upes vidū sākušas augt zāles.
Nemaz nerunājot par pēdējā teikuma atsaldētību...

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 23:24

aina

Škutāne uzņēmās pilnu atbildību par šo tiltu un apsolīja visus izdevumus segt no saviem personīgiem līdzekļiem. Vai pašvaldības - nodokļu maksātāju nauda ir Škutānes personīgais maks. Katrs jelgavnieks no savas aldziņas, kaut tiem pašiem 200 latiem maksā ienākuma nodokli un 80% aiziet pašvaldības makā. Un ir nepatīkami skatīties, ka iedzīvotāju naudiņa tiek izmesta vejā. Tanī pašā laika cilvēkiem ir parādi par apkuri, par komunāliem pakalpojumiem, kuri radušies kriminālnoziedznieka dēļ, tādai palidzībai pašvaldībai naudas nav.

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 15:48

koma

Tu maz saprati ko Tu raksti ? kādā sakarā man ar saviem nodokļiem jāsedz kāda alkaša parāds par apkuri ? debīlisma kalngals.

pirms 7 gadiem, 2013.06.16 11:36

Jelgava