Augusta vidū izsolīs maksātnespējīgā «Bauskas piena» kustamo mantu 2

Maksātnespējīgajā piena pārstrādes uzņēmumā «Bauskas piens» 18.augustā notiks pirmā kustamās mantas izsole, liecina oficiālajā laikrakstā «Latvijas Vēstnesis» publicētā informācija.

Izsolē piedāvās iegādāties aukstuma ražošanas iekārtu kopumu, tostarp dzesētāja blokus, elektriskos vārstus, cirkulācijas sūkņus un citas iekārtas, ar sākumcenu 33,9 tūkstoši latu bez pievienotās vērtības nodokļa. Izsoles solis noteikts 10% no kustamās mantas izsoles sākumcenas.Pārdodamas kustamās mantas hipotekārais kreditors ir "GE Money Bank". Visas personas, kurām uz iekārtām ir tiesības, kas nepieļauj to pārdošanu, tiek aicinātas pieteikt savas prasības tiesā un administratoram līdz pārdošanas dienai.Pērn septembra sākumā "Bauskas piena" kreditoru sapulce pieņēma lēmumu par uzņēmuma bankrota procedūras sākšanu, savukārt pagājušā gada februāra sākumā Bauskas rajona tiesa "Bauskas pienu" pasludināja par maksātnespējīgu.Publiski pieejamā informācija liecina, ka "Bauskas pienam" atzīto kreditoru prasījumi veido 4,024 miljonus latu.Pieteikumu par "Bauskas piena" maksātnespēju tiesā iesniedza piensaimnieku kooperatīvs "Dzēse", pamatojoties uz 150 tūkstošus latu lielu parādu par piegādāto pienu."Lursoft" informācija liecina, ka "Bauskas piens" 2009.gadā strādāja ar 35 tūkstošu latu apgrozījumu, kas ir vairāk nekā trīs reizes mazāk kā pirms gada, bet tā zaudējumi palielinājās par 50%, sasniedzot 1,269 miljonus latu. Uzņēmums pieder vairākām privātpersonām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jā jā, pie repšiku maiņas pret latiem arī Valdža vainīgs. Bauskas piena nedienas ar maksātspēju sākās krietnu laiku atpakaļ.

pirms 11 gadiem, 2010.07.25 15:24

pensionārs

Tā notiks ar visiem latviešiem piederošajiem uzņēmumuiem ja balsosiet par Dombroski .ja cilvēks vienreiz ir melojis ar visu savu partiju tad nebūs problēma to izdarīt atkal ,bet tagad uz strīpas ir Latvijas Valsts meži,bet tas pēc vēlēšanām lētticīgajiem

pirms 11 gadiem, 2010.07.25 07:39

Jelgava