Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baltijas pilsētu pārstāvji Jelgavā runās par drošību

13. un 14.jūnijā Jelgavas Pašvaldības policija organizē 7.Baltijas pilsētu savienības Sabiedriskās drošības komisijas sanāksmi, kuras dalībnieki dalīsies pieredzē par dažādiem drošības jautājumiem. 

«Ņemot vērā, ka daudzās Eiropas pilsētās arvien biežāk nākas saskarties ar sabiedriskās kārtības pārkāpumiem un vardarbību uz ielām, sanāksmē paredzēta praktiskās pieredzes apmaiņa par realizētajiem pasākumiem iepriekš minēto pārkāpumu novēršanas jomā,» skaidro policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Saulīte.

Baltijas pilsētu savienība ir brīvprātīga, aktīva organizācija, kurā darbojas daudzas Baltijas reģiona pilsētas, risinot problēmas un veicinot pieredzes apmaiņu dažādos kultūras, demokrātijas, ekonomikas, sociālajos un ilgtspējīgas attīstības jautājumos. Savienībā ir izveidotas vairākas komisijas, kuras veido darba grupas un padziļināti izskata konkrētus jautājumus. 

Sabiedriskās drošības komisija tika izveidota kā viena no Baltijas pilsētu savienības apakšgrupām, lai, sadarbojoties ar citām Baltijas reģiona pilsētām, varētu pilnveidot zināšanas un iegūt pieredzi dažādu drošības jautājumu risināšanā.

Pievieno komentāru

Jelgava