Bankas slēgšanas dēļ VSAA Jelgavas reģionālā nodaļa pagarina darba laiku 3

Lai operatīvi apkalpotu klientus, kuri dodas uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA) informēt par bankas konta maiņu, šonedēļ VSAA Jelgavas reģionālā nodaļa darba laiku pagarinājusi līdz pulksten 19, informē nodaļas vadītāja Dace Olte. Viņa uzsver – iedzīvotāji, kas pensijas un pabalstus līdz šim saņēma savos «Krājbankas» kontos, aicināti steigšus informēt par citas bankas vai pasta pakalpojumu izvēli, lai nepaliktu bez pensijas vai pabalsta.

«Iesniegums var būt arī vienkāršā veidā – uz baltas lapas. Galvenais, lai tas satur nepieciešamos datus,» skaidro D.Olte. Viņa aicina cilvēkus izrādīt solidaritāti un sniegt palīdzīgu roku radiem, draugiem, kaimiņiem un informēt par šo radušos problēmu, jo «nupat konstatējam, ka ir klienti, kas par «Latvijas Krājbankas» slēgšanu neko nav dzirdējuši». Tādējādi viņi nav informēti, ka VSAA jāsniedz ziņas par kontu citā iestādē, lai saņemtu pensiju vai pabalstus. VSAA sola operatīvi pieņemt un apstrādāt klientu iesniegumus, lai maksājumi iespējami ātri nonāktu līdz to adresātiem. Lai paziņotu jaunu kontu VSAA maksājumu saņemšanai, klienti var personīgi vērsties VSAA, bet var to izdarīt arī, nosūtot rakstisku iesniegumu (iesnieguma veidlapa atrodama zemāk pielikuma dokumentā) vai ar citas personas starpniecību nogādājot jebkurā VSAA teritoriālajā nodaļā. Pensionāriem Gandrīz visus novembrī paredzētos maksājumus VSAA jau ir ieskaitījusi klientu kontos līdz bankas pakalpojumu apturēšanai 22. novembrī. Lai nekavētu decembra pensiju maksājumus personām, kurām tās tiek ieskaitītas līdz mēneša 10. datumam, informācija par vēlamo saņemšanas veidu un kontu jādara zināma VSAA nākamo trīs darba dienu laikā. Pabalstu saņēmējiemLīdz mēneša beigām vēl paredzēti bezdarbnieka pabalstu, slimības pabalstu un ģimenes valsts pabalstu maksājumi aptuveni trīs tūkstošiem personu, kurām VSAA nodrošinās pabalstu pārskaitīšanu trīs darba dienu laikā pēc jauna konta paziņošanas. Arī viņiem informācija par vēlamo saņemšanas veidu un kontu jādara zināma VSAA nākamo trīs darba dienu laikā.Informāciju par VSAA teritoriālo nodaļu atrašanās vietām skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

To ance

А что почта? Почта тоже может обанкротиться! Там тоже не ясно что творится. Понаоткрывали отделения, потом позакрывали. Спокойно могут разделить участь Крайбанка.

pirms 9 gadiem, 2011.11.22 22:16

kaimiņš

Sen bij saprotams,ka nav stabila. Paldies manam saprātam,ka jau pāris gadus esmu citas bankas klients.Viss sākās ar palielinātiem maksājumiem par konta apkalpošanu. Tad arī aptvēru,ka tā negausība šiem labi nebeigsies un atteicos no pakalpojumiem. Tagad nav problēmu.

pirms 9 gadiem, 2011.11.22 19:34

ance

Vai tad slikti siltās čībās gaidīt pastnieku par nieka 1,2 ls. nu mīļie pensionāri laipni aicināti atpakaļ uz pastu... banku skaistās reklāmas ir žilbinošas...

pirms 9 gadiem, 2011.11.22 18:18

Jelgava